На головну Новини Випускникам вручили атестати із дотриманням карантинних обмежень

Випускникам вручили атестати із дотриманням карантинних обмежень

225

Не пощастило цьогорічним випускникам, адже через карантинні обмеження у них не було ані останнього дзвінка, ані випускного. Вручення атестатів у школах цими днями відбулось у не дуже урочистій атмосфері і без гучного святкування у ресторанах із зустріччю сходу сонця. Проте найкращих випускників, котрі за роки наполегливого навчання заробили «золоті» та «срібні» медалі, таки відзначили – у вівторок у культурно-мистецькому центрі відбувся загальноміський захід із врученням медалей.

У святкових, проте значно скромніших, аніж це зазвичай буває, сукнях та костюмах, до зали КМЦ поспішають 33 цьогорічні медалісти. З них 29-ро уже невдовзі отримають з рук першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука та начальника управління освіти, молоді та спорту Вячеслава Петрука свої заслужені «золоті» медалі та ще четверо – «срібні».

- реклама -

Майже в усіх на обличчях захисні маски, у залі сідають на відстані один від одного, дотримуючись дистанції. Батьки тим часом лишаються надворі, адже через карантинні обмеження в такому приміщенні можуть перебувати не більше пів сотні людей. Після вручених медалей та озвучених побажань і настанов від перших осіб міста, святковий захід завершується спільним фото випускників на сцені культурно-мистецького центру, а пізніше – із друзями та батьками на згадку. Попри усі обмеження, настрій у випускників піднесений та святковий.

До слова, кількість цьогорічних медалістів у Володимирі дещо зросла у порівнянні із минулим роком, коли їх було 27. Певну роль відіграло те, що цього року в атестаті не враховувались бали тестування ЗНО. Наразі випускники знають уже свої результати тестів із фізики та математики, а до кінця тижня будуть відомі бали з усіх предметів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 3 =