Новини

Вирішальний грудень  у передплаті-2024

Головне
444 переглядів

Уже збіг місяць відтоді, як «Укрпошта» офіційно  оголосила про початок передплати  газет і журналів на  наступний рік. Навіть про проміжні її результати говорити ще зарано, адже, як  правило, піком  цієї  кампанії  стає грудень. Але  цього року останній його місяць буде  особливим  – на  нього припаде  одне з найголовніших  церковних свят, до якого  старанно готуються  у кожній українській родині, –  25 грудня  прийде Різдво Христове  і приведе  за собою низку  улюблених усіма празників.

Традиційно останні  місяці року у редакціях  різних видань  хвилююча пора –  саме у цей період закладається  основа їх видавничої діяльності наступного року,  а тому всі стараються різними методами якщо не завоювати нову читацьку аудиторію, то принаймні втримати наявну. Не  секрет, що така тривога не покидає і нашу редакцію. Бо найперше від читацької відданості залежатиме випуск  газети  у новому році. Ми не маємо сумнівів, що «Слово правди» виходитиме, але, якщо відверто, то саме від тиражу залежать можливості його розвитку і  стабільності.  Інші газети проводять розіграші призів,  вручають подарунки  своїм передплатникам,  але наша редакція  не використовує таких методів заохочення. Бо вважаємо, що  для читачів стимул має бути один – цікава і  корисна газета, і не для кількох  призерів, а для всіх її  читачів.  На це найперше спрямовує свої зусилля наш  малочисельний і  далеко не високооплачуваний колектив і дуже сподівається, що  наші постійні читачі це оцінили.

Бо  як би не пішов вперед  інформаційний прогрес, як би не заполонили увагу соціальні мережі, друковані  засоби масової інформації ще займаються своє далеко не останнє місце в інформаційному просторі. Адже  саме вони несуть перевірені і виважені новини  не в одноденному, а сконцентрованому вигляді, не опускаються до рівня чуток і дезінформації.  Редакція нашої газети  є самостійним суб’єктом господарювання у форматі приватного підприємства,  власником якого є редакційний колектив, а тому не прислужує на догоду  чиїмось партійним чи  особистим інтересам. Саме газета є тим джерелом інформації, про яке здавна  народна  мудрість каже, що  те, що написано пером, і сокирою не вирубаєш.  І наше  «Слово правди» ось уже  85-й рік залишає у газетних підшивках і події  минулих літ, і образи славних людей, і ще багато чого, що могло стертися з плином часу.

Передплата-2024 тривожить ще й тим, що через збільшення поштових тарифів з  доставки газета помітно здорожчала. Редакція від цього зиску не матиме, бо за теперішніх умов  рука не підіймалася  підвищувати ще й  видавничу ціну. Щоб вижити, шукатимемо  різні шляхи. Цього року вже на власному досвіді відчули, якою дієвою може бути грантова підтримка, яка,  даючи певні кошти, спонукає до дій та розвитку, за що щиро вдячні й Українській асоціації медіабізнесу, й Інституту демократії імені Пилипа Орлика, і Тернопільському та Волинському прес-клубам.

Тим нашим читачам, які  можуть самі приходити щочерверга на вулицю Драгоманова, 18, де міститься «Слово правди», можемо запропонували як редакційну, а відповідно, дещо дешевшу передплату на газету, яка не враховуватиме вартості  поштової доставки. Адже із  48 гривень  місячної ціни  17 гривень 32 копійки забирає пошта за свої послуги, додаючи до цього ще й 15 гривень  за оформлення передплати.

Співпрацюючи з поштовиками, ми  разом з тим старатимемося розширити і роздрібний продаж видання, у чому «Слово правди» є одним із лідерів  серед місцевих видань  Волині  –  через різні торгові  точки щотижня реалізовуємо понад тисячу примірників видання, хоч і тут його доставка не безплатна.

Передплату на газету можна оформити й онлайн, для чого на  сайті «Укрпошти» треба  на карті вибрати область і зайти у розділ «Місцеві видання». Правда, ціна буде  така ж, як при передплаті у відділенні зв’язку чи листонош.

Крім газети, щоб не відставати від інформаційного прогресу, редакція активізує і свій сайт, який  нам вдалося докорінного оновити завдяки фінансовому сприянню грантодавців і креативності фахівців з нововолинській фірми «Вест Стрім».  Та це  вже  тема окремої розмови.

А поки що до наших читачів побажання  одне: читайте і передплачуйте  газету «Слово правди». Бо жоден сайт чи фейсбук не заміняє  задоволення погортати газетні сторінки, адже  газета вже вийшла з колишнього новинного формату, у ній є різножанрові матеріали, які варто прочитати, у ній є повідомлення, рекламні оголошення, яких ви не знайдете на інших інформаційних майданчиках.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК

Коментарі
Теги: передплата
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up