Новини

Вище неба: на День міста знову відбудуться “Володимирські висоти”

Архів
16 переглядів

Не тільки мистецтвом дивуватимуть в честь Дня міста. На площі Героїв о 15:00 тридцятого липня вже вчетверте відбудеться всеукраїнський турнір зі стрибків у висоту «Володимирські висоти -2017».

Цього року він став вперше офіційними змаганнями,його внесли до календаря федерації спорту України ,відповідно за участь у ньому можна буде присвоювати спортивні розряди,що буде великим плюсом і стимулом для учасників. Кожного року змагання стають все відомішими і кращими. Брати участь будуть спортсмени з Волинської, Львівської, Тернопільської, Чернігівської, Київської, Херсонської, Миколаївської та Кіровоградської областей.  Вперше в турнірі змагатимуться учасники,які вже мають доволі великі успіхи, це майстри спорту міжнародного класу. Турнір буде доволі представницьким і цікавим, адже там будуть не тільки молоді спортсмени,а й  відомий тренер зі стрибків у висоту Львівського училища фізичної культури Валерій Лебедюк. О 15:00 відбудуться змагання основної групи,а перед цим о 13:00 зможуть показати свої спортивні вміння діти з молодшої категорії.

Наше місто будуть представляти молод,і але перспективні спортсмени Вадим Кравчук та Анастасія Матвійок. Вони обоє входять до збірної команди України.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up