Новини

Вишиті сорочки, квіти і свідоцтва немовлятам та їхнім мамам

Архів
39 переглядів

Уп’яте місцеві союзянки вітали породіль у пологовому будинку і дарували для їхніх малюків вишиті сорочечки.

Якраз на День матері, який припадає на другу неділю травня, у пологове відділення ТМО уп’яте завітали голова міської організації «Союз Українок» Віра Чайковська-Тарликова та її посестри. Десять дитячих сорочечок вишили членкині «Союзу Українок», попередньо посвятивши їх у церкві Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, та з ними вручили квіти від підприємця і союзянки Тетяни Борис.

Із подарунками і квітами прийшли сюди заступник міського голови, секретар міськради  Олег Свідерській і начальник управління праці і соціального захисту населення міськвиконкому Олександр Смикалюк. Вони побажали матусям і їхнім малюкам міцного здоров’я і мирного неба, та подарували махрові вироби від місцевого виробника ПП «Аватон».

Цього разу вітала матусь і їхніх діток начальник міського відділу ДРАЦСу Алла Войтюк, котра вручила свідоцтва про народження п’ятьом мамам для трьох хлопчиків і двох дівчаток – Олександра Осієвського і Станіслава Зайця з Острівка, Кирила Михайлюка з Володимира-Волинського, Злати Дячук з Хобултови і Юліани Панасюк із Житань. А її донечка Богданка Войтюк заспівала пісню, присвятивши її найріднішим.

Ще пісенний дарунок прозвучав у виконанні учениці 8-го класу НВК №3 Ліни Ткачук, котра у цім році втретє стала стипендіатом «Союзу Українок Америки», який об’єднує жінок українського походження, котрі живуть у цій країні, й надають допомогу дітям допоки ті навчаються – й не має значення де, у школі, чи вузі. Завдяки спонсорам та добродіям, яким «СУА» призначала стипендіатів, їх діяльність поширено на  18 країн, у тім числі й на Україну. За поданням і сприянням МО «Союзу Українок» ще такі стипендії у валюті отримають діти загиблих героїв АТО Аліна Смирнова та Іванко і Олександра Головіни.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Теги: "Союз українок", Алла Войтюк, Віра Чайковська-Тарликова, День матері, Ліна Ткачук, Олег Свідерський, Олександр Смикалюк, пологовий будинок, Тетяна Адамович
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up