Новини

«Вистава обідньої перерви»: як Юрій Лукницький і Любов Саць зіграли «Шлюб за контрактом»

Архів
3 переглядів

Ювілейною, десятою прем’єрою потішили володимирських театралів актори Народного аматорського театру-студії «Різнобарв’я». Минулої неділі у вщерть заповненому залі культурно-мистецького центру вони показали виставу «Шлюб за контрактом» за п’єсою В.Гора у перекладі Людмили Сидорук. До слова, це був спектакль «для дорослих» – вікове обмеження «18+» на афіші натякало, що на глядачів чекає чимало пікантних моментів.

Він – професор філології, який чудово знається на вимерлих мовах і лінгвістичних термінах, але зовсім безпорадний у побуті і в спілкуванні з жінками. Таких як вона, називають шльондрами, хоча офіційно вона – стриптизерка «на пенсії» й адміністраторка клубу. Вони вирішили укласти фіктивний шлюб: йому треба заспокоїти рідню, а надто – тітоньку Джо, яка погрожує «повною побутовою ізоляцією», а їй просто потрібні гроші. Але майже одразу все йде не за планом… І переростає у кумедний скандал, за яким так весело спостерігати із залу.

«Ми не займаємося пропагандою алкоголізму  і не оспівуємо «найдревнішу професію», – запевнила перед початком спектаклю незмінна режисерка «Різнобарв’я» Лариса Половньова.  – Наша вистава має нагадати глядачам про те, що – як часто буває і в житті – за широкою усмішкою комедії нерідко ховається сльоза трагедії». Хоча «перчику» у дійстві, яке розгорталося на сцені, не бракувало. Тож вікове обмеження виявилося цілком виправданим.

«Шлюб за контрактом» був, по суті, виставою на двох – головні ролі виконували Юрій Лукницький та Любов Саць, і вони були на сцені упродовж усього двогодинного дійства. Але Лариса Половньова назвала його «виставою обідньої перерви», адже саме в цей час у акторів відбувалися репетиції. Вечори ж були зайняті підготовкою до інших вистав, прем’єри яких теж не за горами.

Яскраві персонажі, які на сцені з’ясовували між собою стосунки, не лише неабияк повеселили публіку, а й спонукали задуматися про самотність і кохання, про те, чим насправді є прагнення до сімейного життя, і про те, як живуть одружені родини – щасливі і не дуже. А завдяки романтичному хеппі-енду градус розчулення досягнув найвищого рівня – і чимало глядачок виходили із залу, крадькома витираючи сльози.

Віталіна МАКАРИК.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up