На головну Новини Виставка творів сім’ї Михаликів у музеї

Виставка творів сім’ї Михаликів у музеї

11

1 липня в історичному музеї відбулася презентація виставки сім’ї Михаликів. На ній експонується 20 робіт – пейзажі, на котрих можна побачити лісові узлісся і морський берег, задумливі берізки і церкви стародавнього Володимира. Усю цю красу творить сім’я Михаликів.

Глава родини – Адам Федорович 37 років був директором дитячої художньої школи імені Миколи Рокицького. Він навчив мистецтву живопису сотні дітей, які стали професійними художниками. Це, зокрема, Роман Мазурок, котрий працює архітектором у Володимирі  та його брат Юрій, який є архітектором у Львові, Олена Ковальчук, котра викладає живопис у педколеджі імені А. Кримського, Катерина Ковальчук, яка закінчила Косівське училище декоративно-прикладного мистецтва, Василина Троцюк, котра викладає малювання у школі для дітей з вадами слуху – всіх не перелічити. Вміє педагог запалити в дитячих серцях іскорку любові до прекрасного. Як доказ – призові місця на всеукраїнських та світових конкурсах. Зокрема, учні Адама Федоровича брали участь у Світовому щорічному конкурсі дитячої творчості у Японії, там завоювали п’ять золотих, чотири срібних і сім бронзових медалей, а також достойно представили себе на міжнародному конкурсі «Підводні фантазії» у Донецьку, понад 20 нагород отримали на всеукраїнському конкурсі, присвяченому вшануванню пам’яті поета Тараса Шевченка, на конкурсі «Вижницька палітра» та «Золотий мольберт» у Львові, стали призерами у багатьох обласних  конкурсах. Продовжують справу батька син Віталій і невістка Ярослава.   

- реклама -

Привітали митців художниця Леся Мартинюк, народна майстриня Євгенія Ромащук, скрипаль Віталій Лєйко, який навчається у Харківській академії культури, головний спеціаліст гуманітарного

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × два =