Новини

Виїжджають у громади вакцинальні автобуси

Лайфстайл, Медицина, Новини
209 переглядів

Автобуси для вакцинації наявні у кожному з районів області та надають послуги з імунізації, сімейних лікарів, окремих вузьких спеціалістів, ряд швидких тестів на місцях для волинян. Про це розповіла  генеральна директорка обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Янко.

Організацію забезпечує Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб. Завдяки підтримці міжнародних партнерів ВООЗ та ЮНІСЕФ Волинь отримала ще два такі автобуси на додаток до двох перших. Тепер вакцинальні автобуси із широким спектром медичних послуг працюють у кожному із районів області: Луцькому, Ковельському, Володимирському та Камінь-Каширському.

Графік виїздів автобусів у громади складається відповідно до запитів від населення до надавачів медичних послуг на місцях. Територіальні громади та райдержадміністрації узгоджують отримані запити та виїзний графік затребуваних лікарів.  Також бригади вакцинальних автобусів здійснюють планові виїзди у школи та дитсадки. За допомогою відкритих уроків і майстер-класів лікарі навчають діток правилам особистої гігієни, розповідають про корисні звички, піклування про здоров’я та імунітет

.

Коментарі
Теги: Вакцинальні автобуси, виїзд у громади
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up