На головну Новини Визначили дитячі й молодіжні проекти-переможці

Визначили дитячі й молодіжні проекти-переможці

134

   Представлення, оцінювання проектів, що стосуються дітей та молоді, запропонованих громадськими організаціями, відбулося минулого понеділка на засіданні конкурсної комісії. Тут же й обирали переможців – проекти, які отримають фінансування у 2019 році. Всього на конкурс було подано три проекти: «Ангели добра», «Новорічне диво» та «Місто-пазл», про які ми детально розповідали у попередньому номері газети «Слово правди».

Олена Кандиба представила проект «Ангели добра», спрямований на популяризацію волонтерства та соціалізацію молоді з інвалідністю. До його реалізації долучаться студенти педколеджу, які й зараз тісно співпрацюють з ГО «Берег надії». Вони проводитимуть роботу з дітьми-інвалідами та організовуватимуть їм таборування на природі.Від міського бюджету на фінансування передбачено 10 тисяч гривень, ще 1790– власний внесок організації.

- реклама -

Вирвати дітей з тенет Інтернету та залучити до суспільно корисної роботи ставить за мету проект «Новорічне диво» від ГО «Пульс міста», який представила Любов Саць.  Ним передбачено проведення майстер-класів серед дітей, у ході яких буде виготовлено прикраси на головну ялинку міста. З міського бюджету  на це потрібно 10 тисяч гривень, а також більше 1700 гривень становить власний внесок організації.

Про проект «Місто-пазл» розповіла співзасновник ГО «Креатив студіо» Анастасія Азанова.  Буде створено ізометричну мапу міста, виготовлено 30 пазлів з картою розміром формату А2, яка складатиметься з 600 частинок. З цією мапою волонтери навідаються у школи до дітей. За наведеним розрахунком, на реалізацію ідеї потрібно більше 19 тисяч гривень, з них в проекті передбачено 10 тисяч гривень з міського бюджету, решта суми – спонсорські кошти та власний внесок ГО.

Голова комісії, заступник міського голови Олег Свідерськийзазначив, що ідея хороша, і запитав, чи можна виготовити ще подібні карти як сувенірну продукцію для туристів. Автори проекту відповіли ствердно, за умови врегулювання всіх питань із авторськими правами.

Після представлення проектів члени комісії перейшли до голосування. Всього на конкурс з міського бюджету було виділено 20 тисяч гривень. Цієї суми не вистачило на всі представлені проекти. Відтак, за результатами оцінювання 119 балів отримали і стали переможцями конкурсу два проекти: «Ангели добра» та «Місто-пазл». 104 бали набрав проект «Новорічне диво».

Щодо останнього, зазначив Олег Свідерський, містяни були б раді побачити новорічну ялинку з новими прикрасами, тому його не варто відкидати, а подумати, яким чином втілити «Новорічне диво» у життя.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 4 =