На головну Новини Визначили фіналістів молодіжних бізнес-ініціатив

Визначили фіналістів молодіжних бізнес-ініціатив

72
фото ілюстративне

Минулого понеділка на засіданні конкурсної комісії оцінили бізнес-ідеї, подані на конкурс «Бізнес-ініціатива серед молоді», та визначили фіналістів. Усього надійшло 32 анкети, сім із них містили неповну інформацію, або не відповідали Положенню про конкурс. Тому оцінювались 25 бізнес-ідей, які були цікавими і креативними. цікавими і креативними. До фіналу пройшли вісім із них.

Найбільше балів – по 138 – набрали бізнес-ідеї школярів з НВК «ЗОШ №3-ліцей» «Екопосуд» (авторки Владислава Борусевич, Софія Лазорко, Дарина Калюжна) та “Eco Shop ” (Дарія Дудик, Маргарита Книш, Ірина Павлюк). На 124 бали оцінило журі бізнес-ідею “ECOUA” збірної гімназистів Тараса Тарасюка та Назара Савчука і учениці ЗОШ №5 Дарини Солоненко. «Зі шкідливого в корисне» – так називається ідея школярів ЗОШ №2 Дарини Грицевич, Олени Ганейчук та Яніни Мовчан, яка набрала 114 балів. На один бал із пропозицією «Ладомир-туру» їм поступилися старшокласники ЗОШ №5 Анастасія Богацька, Анастасія Юрчук і Лілія Іванушкіна.

- реклама -

По 112 балів набрали ідеї гімназистів Олени Полянської, Анастасії Шумакевич та Романа Скока “Освітні курси: перетворення хобі в бізнес-сферу» та учнів ЗОШ №2 Анастасії Ярош, Анни Куран, Анни Супрунович «Універсальний кур’єр». Також до фіналу із оцінкою 111 балів потрапила пропозиція створення “Holiday Studio” від школярів НВК №3 Олесі Василець, Анастасії Юшко та Владислава Сацюка.

Як зауважила заступниця міського голови Лариса Кулікова, незалежно від рішення журі, три ідеї для участі участі в міжнародному проєкті “Diamond Challenge” серед усіх, хто подав свої пропозиції на конкурс, відбере волонтерка Корпусу Миру Лейла.

Детальніше про бізнесові пропозиції і проекти володимирської молоді читайте в наступних номерах «Слова правди».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять − 4 =