На головну Новини Визначились із переможцями молодіжних проектів

Визначились із переможцями молодіжних проектів

31

Минулого тижня у міській раді на засіданні конкурсної комісії відбувся захист проектів, розроблених  інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді  на 2018 рік. На розгляд було представлено кілька проектів, але найвищу оцінку і кошти у сумі 10 тисяч гривень на реалізацію кожного з них, отримали лише два – «Самооборона для дітей» та «Битва талантів-3» від молодіжної громадської організації «Реверс».

  Як розповів керівник ГО «Реверс»  Максим Климюк, проект щодо самооборони дітей, спрямований на покращення матеріально-технічної бази дитячо-юнацького спортивно-патріотичного центру «3-й полк», який вже кілька років з успіхом діє у місті. Наразі кількість його вихованців налічує близько сотні учнів 6-11-х класів. Один із напрямків діяльності центру – базові  основи самозахисту. Під час занять з рукопашного бою та боксу тут відбуваються спаринги та різноманітні тренування. Проте для комфортних занять у центрі не вистачає такого інвентарю як спортивні мати, котрі тепер з’являться завдяки виграному проекту.

- реклама -

Ще один проект-переможець молодіжної організації «Битва талантів» уже третій рік поспіль отримує заслужену перемогу, адже цей місцевий конкурс вже встигнув полюбитись жителям міста та району. А «Битва талантів-2» навіть вийшла за межі Володимирщини, адже у конкурсі брали участь творчі люди і з інших міст та областей.  Тому, як зазначає Максим Климюк, вирішили провести ще одну «битву», адже талантів серед молоді у нас ще багато і бажаючих продемонструвати свої здібності теж вистачає. З жовтня мають розпочатись перші відбіркові тури, а наприкінці року відбудеться фінальний гала-концерт. Як пообіцяв Максим Климюк, на глядачів чекає чимало приємних сюрпризів.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 5 =