Новини

Вже «сани» до зими почали готувати

Архів
1 переглядів

   Розширена робоча нарада з підготовки комунально-господарського комплексу до роботи в зимовий період відбулась у міськвиконкомі.

Начальник управління житлово-комунального го-сподарства і будівництва Віктор Фіщук доповів про стан справ та зазначив, що опалювальний сезон пройшов без аварійних ситуацій, навчальний процес не переривався, забезпечено вчасне розчищання доріг і тротуарів.
Цього року цей сезон завершився 16-го квітня, а вже 17-го розпочалася підготовка до наступного. Житлово-комунальними підприємствами міста та енергопостачальними організаціями визначені основні завдання, обсяги робіт. І вони вже виконуються. Так, у КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” проведено ремонт двох котелень, здійснюються гідравлічні випробування та ремонт тепломереж, а також ремонт покрівель, промивання та прочищення теплообмінників опалювання, ревізія запірної арматури та інші роботи.
За рахунок коштів інвестиційної програми підприємства, заплановано заміну 314 метрів теплової мережі котельні на вулиці Луцькій, 168К. Уже встановлюється новий котел у котельні на вулиці Шевченка, 8К.
Замінено насоси котелень на вулицях Котляревського, 10К, Сагайдачного, 7К, Павлова, 20к. Придбано 15 модемів для автоматизацій обліку використаного природного газу.
Встановлюються засоби обліку теплової енергії в житлових будинках, виготовляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію газових котелень та центральних теплових пунктів, триває заготівля дров.
Житловий фонд міста складається з 240 багатоквартирних будинків, 196 з яких утримується КП “Управляюча житлова компанія”, 30 – ОСББ, 9 – ЖБК і 5 відомчих гуртожитків. Вони також повинні готуватися до зими. Сюди входить обстеження і ремонт покрівлі, утеплення горищ та скління слухових вікон, стан підвалу, інженерних комунікацій та оглядових вікон, промивання, або гідродинамічне очищення мереж, димових і вентиляційних каналів, інший благоустрій. Результатом підготовки будинку до сезону є комісійне обстеження та оформлення паспорта готовності до зими. Без нього енергопостачальні організації обмежуватимуть постачання послуг на будинок, як такий, що не підготовлений до сезону.
Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук поінформував, що цьому році більше мільйона гривень виділено на програму підтримки ОСББ та житлово-будівельних кооперативів.
Як повідомив керівник філії ПАТ “Волиньгаз” Олег Бомазюк, 1-го травня діє новий порядок техобслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, згідно з яким відповідальність за обслуговування систем покладена на балансоутримувача. Укладати треба два види договорів: колективні – із ОСББ, та індивідуальні.
Були обговорені й інші питання та дані доручення стосовно підготовки до зими.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up