Новини

Взимку дефіцит електроенергії прогнозується значним

Лайфстайл, Новини
157 переглядів

Взимку дефіцит електроенергії становитиме до 35 відсотків, внаслідок чого українці можуть отримувати п’ять-шість годин світла на день.

За словами генерального директора YASNO Сергія Коваленка, дефіцит електроенергії точно буде, і зараз йдеться про те, який буде розмір дефіциту.

“Дуже важко прогнозувати зиму, тому що зараз літо і незрозуміло, з якою генерацією вийдемо на опалювальний сезон. Ми точно знаємо, що зимовий пік досить великий. Якщо генерація плюс можливості  імпорту залишаться на тому ж рівні, як є, то дефіцит буде сягати під 35 відсотків.  Якщо потім відняти критичну інфраструктуру, якщо потім все зробити, то ми можемо дійсно сидіти 6-7 годин зі світлом. Але це треба вже в серпні обговорювати, тому що буде зрозуміло, які в нас можливості по імпорту і скільки ми встигнемо відновити генерації”.

Отож побутовим споживачам і бізнесу треба бути готовими до значного дефіциту електроенергії. Як можна до нього приготуватися? Це альтернативні варіанти життя. Починаючи від батарей, батарейок різного формату, і закінчуючи генерацією, яка може бути. Якщо є можливість — сонячні панелі, інвертори, батареї, генератори і таке інше.

Коментарі
Теги: бізнес, економія, електроенергія, побутові споживачі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up