Новини

Шопки й сумки міхоноші у музеї

Архів
35 переглядів
Тиждень тому в історичному музеї імені Омеляна
Дверницького відкрили виставку різдвяно-новорічної атрибутики.

На ній експонуються роботи студентів педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського, яких навчає талановитий педагог і художник Леся Мартинюк, яка понад 20 років викладає у цім навчальнім закладі. Привертають увагу відвідувачів різдвяні маски (троє царів, Смерть, Козак, Українка, Цигани), різдвяні шопки, виконані у різних техніках, сумки міхоноші, різдвяно-новорічні картини.

Наукові співробітники музею розповіли слухачам університету третього віку, які прийшли на відкриття виставки, про історію народження Ісуса Христа та виникнення вертепу, його поширення у країнах Європи.

Леся Мартинюк розказала про досягнення своїх студентів, адже їхні роботи експонуються не лише у міському, а й у Волинському краєзнавчому, музеї Івана Гончара у Києві – і всюди займають призові місця, зокрема у конкурсі «Іде звізда чудна».

Леся Мартинюк в історичному музеї імені Омеляна Дверницького

Частинку душі у різдвяні композиції вклали Олег Яриніч, Христина Смірнова, Олег Янкін, Анастасія Магер, Тетяна Гончар, Світлана Хоружик, Аліна Тимчук, Катерина Копелюк, Лілія Дитинюк, Дарія Фесюк, Ірина Лев, Ірина Швай, Людмила Щербачук, Тетяна Шворак, Ганна Суліма, Людмила Антонюк, Олеся Лукашук.

На презентації звучали вірші сучасних українських поетів про Різдво. Музейники і слухачі університету третього віку виконали колядки.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up