На головну Новини Як гміна Уханє надає прихисток українським біженцям

Як гміна Уханє надає прихисток українським біженцям

8

Начальник Володимир-Волинської військової адміністрації Юрій Лобач провів зустріч із вуйтом гміни Уханє Грубешівського повіту Республіки Польща Лєшеком Червонкою. Вони обговорили питання доставки гуманітарної і технічної допомоги, яку нині активно надсилає Україні увесь Євросоюз, і яка йде переважно через українсько-польські кордони.

Крім того, Лєшек Червонка розповів про те, як гміна Уханє надає прихисток українським біженцям. Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської РДА.

- реклама -

У селах цієї адміністративної одиниці розташовано декілька центрів, у загальному на 80 місць, куди прибувають жінки з дітьми.

«Українські біженці перебувають у нас одну- дві  доби, отримують відпочинок, харчування, забезпечення медикаментами, одягом, а тоді направляються вглиб Польщі або у інші країни ЄС. Фактично, ми, як територія дуже близька до кордону, виступаємо транзитним пунктом. Уся допомога українським громадянам здійснюється за рахунок місцевого бюджету та пожертв наших мешканців. І поряд з сумом і тривогою, які переживають українські біженці, є й гарні події, як от народження нового життя – така подія вже мала місце в Уханє», – розповів вуйт гміни.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − вісім =