На головну Новини Як  громади  державну  субвенцію освоюють

Як  громади  державну  субвенцію освоюють

17

   Голови окремих об`єднаних територіальних громад  на  оперативній  нараді  у  облдержадміністації  доповідали про стан використання субвенції з держбюджету на формування інфраструктури ОТГ.

Відповідно до розпорядження  уряду для 40 волинських ОТГ передбачено на 2018 рік 106 мільйонів 422 тисячі гивень інфраструктурної субвенції. В область вже надійшло 82,5 мільйона гривень, що становить 77 відсотків від передбаченої суми. Касові видатки  – 40 мільйонів 58 тисяч гривень. Відсоток виконання робіт минулого року був значно менший.

- реклама -

Начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Микола Томчук повідомив, що управління здійснює щотижневий моніторинг та працює з головами ОТГ та виконавцями. Стовідсоткове освоєння  у  чотирьох ОТГ: Смолигівській, Шацькій, Люблинецькій та Велецькій. 18 ОТГ мають відсоток проплати від 50 до 80 відсотків.

– Що стосується Зарічанської ОТГ – була проблема з експертизою, але вже укладений договір і роботи розпочинаються. Є побоювання стосовно Оваднівської ОТГ – є одна заявка більше ніж на два мільйони, але жодної проплати ще не було, – зауважив Микола Томчук.

Голова  ОДА Олександр Савченко, підсумовуючи  нараду, просив  правильно розподіляти сили і кошти, на все потихеньку виділяти, а не бездумно заривати. І думати про людей.

За повідомленням відділц інформаційної політики  ОДА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

6 + 9 =