Новини

Як харків’янка Тетяна Махнюк знайшла роботу у Володимирі

Володимирська, Лайфстайл
427 переглядів

 Харків’янка Тетяна Махнюк до початку війни працювала двірником в КП «Благоустрій». Крім того, мала досвід роботи швачкою, доглядачкою за тваринами на фермі, виконувала підсобні роботи на току і в садівничому господарстві. За словами Тетяни Миколаївни, роботи вона не боялась і не боїться. Проте через військові дії в рідному селі Благодатівка Куп’янського району змушена була покинути роботу, домівку і рятуватись із трьома дітками.

Оселилась пані Тетяна із сім’єю у Володимирі та почала шукати роботу. За допомогою звернулась у Володимир-Волинську філію обласного центру зайнятості.

Кар’єрна радниця разом з безробітною склали індивідуальний план працевлаштування, визначили комплекс послуг та рекомендацій, який допоміг пришвидшити працевлаштування. Фахівець центру зайнятості невдовзі запропонував розглянути вакантну посаду на участь у роботах тимчасового характеру у підприємниці Олени Карабась.

За тиждень жінка швидко адаптувалася на робочому місці і була працевлаштована роботодавцем прибиральницею службових приміщень.

– Незалежно, яка в тебе освіта і який ти фахівець, головне – не падати духом та йти уперед! Тож, завдяки своєму бажанню та допомозі працівників Володимир-Волинської філії маю знову можливість працювати, – каже пані Тетяна.

Коментарі
Теги: "Володимир, переселенка, працевлаштування
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up