Новини

Як міська організація ВО «Батьківщина» дитяче свято підтримувала

Архів
5 переглядів

Міська організація політичної партії ВО «Батьківщина» за підтримки депутата Верховної Ради четвертого скликання Віктора Олійника та обласної партійної організації ВО «Батьківщина» вже традиційно долучились до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Під час організованої ними розважально-патріотичної програми «Арт-канікули 2017» діти малювали на асфальті, та разом з аніматором танцювали, співали за що отримували дипломи та подарунки.

Цього ж дня секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський і депутати фракції «Батьківщина» у міській раді на чолі з Ігорем Шевчуком, актив міської організації зустрілися з колективом педіатричного відділення та адміністрацією ТМО. Не обійшлось і без приємних та корисних подарунків. Електричний конвектор забезпечить комфортне перебування у відділенні пацієнтів та відвідувачів у прохолодний період. Для подальшого наповнення дитячої ігрової кімнати передали конструктор, різнокольорові дитячі стільці та столик з українською абеткою.
Кілька тижнів тому тут за сприяння Віктора Олійника та активу міської організації ВО «Батьківщина» встановлені енергозберігаючі металопластикові вхідні двері, виготовлені із самих сучасних та доброякісних матеріалів.

Коментарі
Теги: ВО "Батьківщина", День захисту дітей, Олег Свідерський, свято, ТМО
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up