Новини

Як міська організація ВО «Батьківщина» дитяче свято підтримувала

Архів
29 переглядів

Міська організація політичної партії ВО «Батьківщина» за підтримки депутата Верховної Ради четвертого скликання Віктора Олійника та обласної партійної організації ВО «Батьківщина» вже традиційно долучились до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Під час організованої ними розважально-патріотичної програми «Арт-канікули 2017» діти малювали на асфальті, та разом з аніматором танцювали, співали за що отримували дипломи та подарунки.

Цього ж дня секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський і депутати фракції «Батьківщина» у міській раді на чолі з Ігорем Шевчуком, актив міської організації зустрілися з колективом педіатричного відділення та адміністрацією ТМО. Не обійшлось і без приємних та корисних подарунків. Електричний конвектор забезпечить комфортне перебування у відділенні пацієнтів та відвідувачів у прохолодний період. Для подальшого наповнення дитячої ігрової кімнати передали конструктор, різнокольорові дитячі стільці та столик з українською абеткою.
Кілька тижнів тому тут за сприяння Віктора Олійника та активу міської організації ВО «Батьківщина» встановлені енергозберігаючі металопластикові вхідні двері, виготовлені із самих сучасних та доброякісних матеріалів.

Коментарі
Теги: ВО "Батьківщина", День захисту дітей, Олег Свідерський, свято, ТМО
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up