Новини

Як молодіжні бізнес-ініціативи втілювати у життя

Архів
11 переглядів

Задля розвитку підприємницьких здібностей у молоді, сприяння їх мобільності, відкритості, готовності до змін  у міськвиконкомі відбулося навчання фіналістів конкурсу “Бізнес-ініціатива серед молоді”. 

Заступниця міського голови Лариса Кулікова, вітаючи учасників, зазначила: “Дуже приємно, що зросла активність молоді, адже минулого року до нас надійшло 18 анкет з бізнес-ідеями, а цьогоріч отримали 32. Працювала конкурсна комісія, і попри те, що вибір був нелегкий, визначили переможців – це команди, які знаходяться тут. Також особливістю цьогорічного конкурсу є те, що ми налагодили партнерські зв’язки зі Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки».

Упродовж триденного навчання учасники мали дізналися, як створювати команду і в ній працювати, як реалізовувати проекти. Також вони познайомилися з успішними людьми, котрі поділилися з юними бізнесменами своїм досвідом.

У рамках навчання відбувся тренінг “Ефективна громада”, під час якого фасилітатори вирішення міжособистісних конфліктів Любов Саць та Анастасія Азанова розповіли про налагодження роботи у команді. Знайомство з молоддю тренери розпочали за допомогою “Elevator Speech” – короткого методу презентації, який обмежений в часі. Завдяки цікавим завданням вони на практиці показали важливість злагодженої роботи, а також розповіли, яким чином потрібно обговорювати непорозуміння, щоб не загострити конфлікт, а залагодити його.

Як з ідеї створити успішний бізнес, поділилася кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Іванна Матвійчук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up