Новини

Як наводитимуть лад у місті комунальники?

Архів
28 переглядів

У вівторок керівники комунальних служб та підприємств міста зібрались, аби обговорити нагальні проблеми благоустрою, окреслити ряд завдань, які необхідно виконати найближчим часом і які триватимуть протягом року.
Начальник управління ЖКГ Віктор Фіщук прозвітував про роботу комунальних служб у зимовий період, зазначивши, що проводився увесь спектр необхідних робіт, утім визнав, що без «проколів» не обійшлось, адже «не помиляється той, хто не працює». Усю критику громади комунальники взяли до уваги, а навесні та влітку готові докласти максимум зусиль для того, аби місто стало ще охайнішим та затишнішим. З цією метою виконком уже прийняв ряд заходів щодо організації робіт з благоустрою на 2017 рік.
В першу чергу увагу зосереджуватимуть на дорогах, адже це одна з найголовніших проблем міста. Низка міських вулиць, які перебувають на балансі служби автодоріг, після зими в жахливому стані – це і Устилузька, і Луцька, і Степана Бандери, і частина уже відремонтованої Ковельської. З цього приводу міська рада вже зверталась у всі можливі інстанції. Є сподівання, що цього року розпочнеться ремонт дороги Устилуг-Луцьк. Завершать ремонтні роботи на вулицях Київській, Стефанівській, Чернишевського, О. Пчілки, Кобилянської, Лабораторній, дворах на Ковельській 101,105, 113, Сагайдачного 5,7. Відремонтують 13 вулиць, мешканці яких самі оплатили виготовлення проектно-кошторисної документації, ряд вулиць ремонтуватимуть на умовах співфінансування із обласним та Зарічанським бюджетами та на умовах дольової участі самих мешканців. Заплановано на 2017 рік реконструкцію вулиць Небесної Сотні та Івана Франка. Таким чином, у плані відремонтувати 34 об’єкти.
Продовжать цього року і реконструкцію вуличного освітлення та тротуарів. Віктор Фіщук звернув увагу, що опори вуличних ліхтарів не є місцем для розміщення реклами, тож ті, хто наклеюватиме на них сторонні предмети, притягатимуть до адмінвідповідальності. Аналогічна ситуація і з автобусними зупинками, які будуть ремонтувати та оновлювати. Щодо демонтованої бруківки, то вона нікуди не дівається, а зберігається комунальниками для повторного використання. Зокрема, такою облаштовуватимуть тротуари на Зимнівській та Привокзальній.
На місці всохлих горобин у парку Слов’янському незабаром висадять широколисті липи. А за тиждень до Великодня, 8 квітня у місті планується проведення загальноміської толоки. Ремонт декоративного мощення з використанням натурального каменю проведуть у сквері, де встановлено пам’ятник Данилу Галицького.
На закінчення наради ще раз наголосив на тому, що місто потрібно приводити до порядку і це має стати для усіх спільною справою, міський голова Петро Саганюк. Він вказав керівникам установ наявні недоліки, які необхідно усунути.
Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: благоустрій, Віктор Фіщук, Володимир-Волинський, ЖКГ, Тетяна Ізотова
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up