Майже щонеділі вранці жителям Володимира бадьорого настрою додають мелодії вже добре відомого у місті оркестру «Арсен», виступи якого постійно мають благодійну мету – збір коштів на підтримку наших захисників. Виступають музиканти і в інших містах, а віднедавна їхня музика по п’ятницях звучить у селищі Локачі, де у цей день збирається багатолюдний базар.
За кілька останній таких виступів музикантам вдалося зібрати 14 тисяч гривень, які вони вже не вперше передали у автомайстерню Ігоря Собчака. У ній постійно ведуться ремонти техніки, яка приїжджає з фронту або збирається вирушати на бойові позиції. А звідти від бійців, які боронять нашу країну від російського агресора, у відповідь надходять слова подяки і оркестран там, і майстрам, які допомагають вистояти у цій боротьбі і наближати Перемогу.







