Новини

Як пересвідчитися, яке ви маєте право

Архів
21 переглядів

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини та контакти, куди звернутись у випадку порушення прав українців.

Вже зараз на порталі можна дізнатися, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як можна вирішити спір без звернення до суду. Регулярно  тут з’являтимуться нові матеріали, які навчатимуть, як не допустити порушення своїх прав, зокрема, як правильно  укласти договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів.

Правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції по всій Україні у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.  Важливим його елементом є створення на базі  уряду моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян. Про це повідомляє місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (вул. Устилузька, 19, телефон  3-80-11).

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up