На головну Новини Як погасити кредит у неплатоспроможних банках: поради експертів

Як погасити кредит у неплатоспроможних банках: поради експертів

40

Сервіс з підбору позик на карту https://crezu.com.ua/, розповів читачам, що слід робити, якщо банк неплатоспроможний, а потрібно погасити кредит. Згідно із законом, якщо кредит знаходиться в банку, який визнаний неплатоспроможним і перейшов під управління фонду гарантування вкладів, позичальник повинен продовжити платити по кредиту.

Чому потрібно продовжувати платити?

- реклама -

Клієнт збереже свою кредитну історію, а кошти, спрямовані в рахунок погашення, банк буде перераховувати на рахунок своїм кредиторам.

Куди можна платити:

  1. При тимчасової адміністрації платіж направляється за реквізитами банку, зазначеним в кредитному договорі.
  2. При повній ліквідації фінансової установи для погашення позики слід переказувати кошти на накопичувальний рахунок, що відкривається в Нацбанку.

Як уточнюють фахівці Crezu, інформацію про актуальні накопичувальних рахунках можна завжди знайти на сайті ФГВФО або на сайті кредитора.

Способи оплати позики:

  • Внести кошти готівкою в платіжних терміналах. Наприклад, Ibox, EasyPay, City24;
  • У мобільному додатку або на сайті банку;
  • У касі будь-якого банку;
  • Готівкою в касі в головному офісі або в будь-якому відділенні банку, визнаного неплатоспроможним.

Як відзначають експерти, визнання банку неплатоспроможним та виведення його з ринку не означають для позичальника автоматичне припинення зобов’язань, які передбачені угодою між банком і клієнтом. Погашення платежів за графіком дозволить клієнтові зберегти кредитну історію, а фінансовій установі закрити борги перед іншими кредиторами.

Нагадаємо, що кредиторам неплатоспроможних банків в 1 кварталі поточного року виплатили понад 324 млн в національній валюті. Як повідомила прес-служба Фонду гарантування, на задоволення вимог кредиторів неплатоспроможних банків Фондом спрямовуються кошти, отримані за рахунок активів збиткових банків, а саме, продажу майна. Численні вимоги кредиторів залишаються незадовільними, оскільки реальна вартість активів в рази нижче номінальної вартості.

З огляду на поточну ситуацію на ринку, при необхідності отримати невелику позику до зарплати, сервіс Crezu рекомендує розглянути звернення до мікрофінансових організацій, більшість з яких відчувають себе цілком задовільно після карантинних заходів. В основному це стало можливим завдяки онлайн-кредитуванню.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять + 7 =