Новини

Як працює народний депутат Ігор Гузь

Архів
6 переглядів

  За час депутатської каденції депутат Верховної Ради Ігор Гузь дав 98 обіцянок, з яких виконав 44, ще 41 – має дотримати упродовж року.

Ігор Гузь обраний до парламенту в листопаді 2014-го за одномандатним виборчим округом №19. Він активно працював як на окрузі, так і в сесійній залі, тому в нього зафіксована велика кількість власних обіцянок.

Як приклад, обранець впорався зі своїм запевненням, що фестиваль «Княжий» стане традиційним, а на цій території створюватимуть рекреаційну зону. Уже двічі «Княжий» відбувся у парку Заріччя з оновленням самої паркової зони. Навіть дитячий майданчик встановили.

Нардеп має намір виступати за створення непідлеглої Москві церкви з центром у Києві. Принаймні, він уже виконав обіцянку підтримати звернення президента до Вселенського патріарха Варфоломія щодо автокефалії православної церкви в Україні.

Також він запевнив, що не допустить закриття станції переливання крові у Володимирі-Волинському. Ігор Гузь  дотримується  чіткої і жорсткої позиції й надалі відстоювати інтереси волинських гірників, аби добудували «десятку», реанімували діючі шахти. І саме у 2019-му потрібно приділити цьому значних спільних зусиль.

Крім того, парламентар заявив, що знайде фінансування для облаштування у Володимирі-Волинському та Нововолинську урбаністичних просторів на місці занедбаних територій – скверів, парків, вулиць.

Загальноукраїнське видання «Слово і діло» щодня аналізуватиме рівень відповідальності Ігоря Гузя.

Прес-служба народного депутата.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up