Новини

Як реалізуються громадські проекти-переможці?

Архів
13 переглядів

На засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету обговорено стан реалізації проектів-переможців  за  участю  розпорядників бюджетних коштів.

Торік на конкурс  було  подано 24 проекти (11 великих та 13 малих) на загальну суму 4 мільйони  8 тисячі 376 гривень,  з яких визнано переможцями  шість: два  великі і п’ять малих. Крім того, виділено кошти на реалізацію останнього за рейтингом  проекту  Поліни Гусюк “Щасливе дитинство”.

Задля  створення сучасного кабінету ЛФК для хворих   (перший великий проект), то  головний лікар ТМО Олександр Клачук проінформував, що проведено поточний ремонт приміщення, закуплено обладнання, його вже  встановлюють.

У  гімназії назву проекту змінили на «Капітальний ремонт, покриття та обладнання спортивного майданчика». Для його реалізації ТОВ “Архітект” (м. Луцьк) розробило документацію, яка перебуває на експертизі. Обговорюється укладення договору на виконання робіт з ФОП В.П. Рудюк.  На жаль, в зв’язку з ростом цін і зарплати на будівництві коштів, які передбачені, не вистачить. Тому шукатимуть співфінансування. Відкрити майданчик планують на свято останнього дзвоника.

У проекті «Накриття для розміщення дитячих візочків біля входу у дитячу поліклініку» теж змушені змінити капітальний ремонт на поточний. Обрано підрядника, який вивчає можливості виконання робіт за передбачені кошти.

За проектами «Спортивно-гімнастичний комплекс у військове містечко» підписано договір з ТзОВ “Європарк-Волинь”, придбано необхідні елементи;  «Мій двір-моє місто» (вул. Пол.Січі,49)  – облаштовано прибудинкову територію, планують підсипати землю та встановити лавочку;  «Щасливе дитинство» (встановлення дитячого майданчика на вул. Луцькій,103)  Поліни Гусюк  –  ПП «ВАОВА» (замовника обрала автор проекту) встановлено майже всі елементи, окрім каруселі.

Управління ЖКГ та будівництва міськвиконкому, як зазначив його начальник Віктор Фіщук, за всіма проектами-переможцями співпрацює з їхніми авторами.

Щодо промо-ролика про місто начальник відділу культури і туризму Дмитро Терьохін спільно з начальником відділу організаційно–аналітичної роботи Іриною Ліщук розповіли про проблеми з реалізацією. Члени ради  вирішили, що названим керівникам  разом з депутатом міської ради Олегом Тимосевичем  слід зустрітись з автором проекту та погодити механізм його реалізації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up