Новини
Сьогодні

Як ремонтується луцька дорога за митні кошти

Архів
22 переглядів

Відбулася виїзна нарада, на якій  аналізували ситуацію щодо ремонту автомобільної дороги  Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.  Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик  спільно з головами Володимир-Волинського, Локачинського районів, нашого міста, а також головами сільських рад, через територію яких проходить автошлях, зустрілись у селі Смолигів Луцького району, де вже укладений кінцевий шар асфальтобетону. Взяв участь у нараді й керівник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

При загальній кошторисній вартості проекту у 739 мільйонів гривень на 27 вересня  в уже освоєно 215,5 мільйона. Визначені для роботи ділянки підрядних організацій ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь»  за окремими видами робіт,  будуть завершені до кінця листопада.

   – Нині, працівники служби автодоріг спільно із субпідрядними організаціями працюють над облаштуванням освітлення. Загальна протяжність  його мережі на трасі повинна бути 6,5 кілометра, – повідомив начальник служби автомобільних доріг в області Анатолій Посполітак.

Уже визначено дві субпідрядні організації, які виконуватимуть роботи з освітлення як зі  боку Володимира-Волинського так і Луцька. Ними стали  виробничо-монтажне підприємство «Електросервіс» та  окрема філія ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Окрім того, визначена кількість  автопавільйонів, заїзних площадок, окреслені місця освітлення переходів, яких на усій протяжності дороги повинно бути 20.

Попри зроблене, підрядні організації відстають від попередньо узгоджених графіків завершення робіт. Володимир Гунчик  пояснив, що проблема – у нестачі залізничних вагонів для перевезення необхідних матеріалів. Нині ж їх возять автомобільним транспортом, що призводить до подорожчання та затримки. За словами голови облдержадміністрації,  звернення щодо порушеного питання уже подали до урядових структур , однак це проблема загальноукраїнська і потребує комплексного підходу.

    Голова  ОДА похвалив роботу Волинської минитці, адже уже четвертий місяць поспіль вона перевиконує планові завдання, щомісячно спрямовуючи на дороги близько 70 мільйонів гривень. Про це повідомив відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up