Новини

Як рятувальники допомогли газету врятувати і показали символ прийдешнього року

Лайфстайл
351 переглядів

Традиційно перед Новим роком ми готуємо публікації про те, де знайти символ прийдешнього року. Та цьогоріч відшукали Дракона доволі несподівано через непередбачувані обставини.

У найскладніший і найвідповідальніший для газетярів день – середу, коли ми готуємо номер у друк, у редакції на кілька годин зникло світло, а отже, зупинилася уся робота. На допомогу нам прийшли рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини, які люб’язно надали приміщення для роботи із доступом до інтернету, напоїли теплим чаєм. Тут діє стаціонарний пункт обігріву для усіх, хто цього потребуватиме у зв’язку з надзвичайними подіями. Але нас рятувальники, з якими ми підтримуємо партнерські та дружні відносини, прихистили у світлиці пожежної частини. У ній ми доверстали та підготували до випуску останній у цьому році номер газети, а також запримітили символ наступного року – зеленого плюшевого дракона, який розмістився поряд із іншими іграшками дитячої зони.

Рятувальники Олександр Курилюк, Олександр Лавренюк та Станіслав Троцюк продемонстрували символ прийдешнього року, який, віримо, не обпікатиме своїм вогняним подихом, а стане покровителем та захисником для відважних вогнеборців та усіх українців.

 

Коментарі
Теги: ДПРЧ 7, рятувальники, символ року
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up