Новини

Як спільними зусиллями облаштували спортзал для військових ЗРП

Архів
5 переглядів

Нещодавно військовослужбовці 39-го зенітно-ракетного полку отримали різноманітне спортивне обладнання для облаштування спортивного залу в приміщенні казарми, а тепер перелік інвентаря поповнила і новенька фітнес-станція. Усе обладнання було придбано за кошти спонсорів.

З ініціативою про закупівлю цього сучасного силового тренажера, а також боксерських рукавиць та мішка, м’ячів, скакалок, волейбольної сітки, гантель, тенісного інвентарю виступила міська влада спільно з громадською радою при виконкомі, надіславши листи підприємцям, які відгукнулись на таке прохання. Підтримали фізкультурну ініціативу наших захисників представник мережі «Наш край» Олександр Стасюк, підприємці Ірина Зінкевич, Тетяна Кіркова, Анатолій Кублій, Віктор Зіньковець, Віталій Ковальчук, Віктор Книш, Оксана Веремчук. Приєднались до акції ЗОШ №5, ЦФЗН «Спорт для всіх», оргкомітет фестивалю «Смаковиця по-володимирськи».
Незабаром необхідна сума у більш ніж 15 тисяч гривень була зібрана, спочатку було придбано та вручено спортінвентар, а нещодавно секретар міськради, заступник міського голови Олег Свідерський та голова громадської ради Роман Мартинюк доставили у ЗРП багатофункціональну фітнес-станцію, яка служитиме військовим для підтримки доброї фізичної форми. Утім, як зазначив у коментарі Олег Свідерський, залучення спонсорських коштів на розвиток спорту у армії продовжується, адже у планах ще придбання штанги та шведської стінки.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up