Новини

Як старшокласники «проводили» сесію міської ради

Самоврядування
209 переглядів

27 старшокласників з дев’яти загальноосвітніх навчальних закладів  міської громади взяли участь у «Сесії лідерів учнівського самоврядування», організованої відділом молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань та Центром позашкільної освіти.

У Володимирській міській раді вони побували на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, наприкінці якої у могли поставити запитання міському голові Ігорю Пальонці, після чого ближче познайомилися з очільником громади у його робочому кабінеті.

Далі на учнів чекала екскурсія у Центр адмінпослуг, відділ поліції та молодіжний центр, де їм розповіли про роботу та функції цих установ.

Опісля у залі засідань відбулась “32-а сесія міської ради восьмого скликання”, яку провів секретар ради Іван Юхимюк. Він розповів лідерам учнівського самоврядування про особливості роботи системи “Голос”, про те, як проводяться пленарні засідання. Ліцеїсти могли спробувати себе у ролі депутата, скориставшись планшетами, з допомогою яких проводилось голосування.

На порядку денному “Дитячої сесії” було два питання, які стосувались проєктної діяльності. Учениця ліцею ім. Олександра Цинкаловського Софія Шипелик розповіла про реалізовані проєкти у навчальному закладі, завдяки яким встановили новий спортивний майданчик та тренажери, а також організовано чимало корисних заходів. Представники ліцею №5 імені Анатолія Кореневського поділились звітом про проєктну діяльність, де йшлось, зокрема, про діяльність створеної на базі ліцею громадської організації “Простір ВВ”.

На  підтримку ініціативи «Громада, дружня до дітей і молоді», виконавчий комітет міської ради уперше долучився до акції глобальної ініціативи ЮНІСЕФ «Дитяча сесія» – традиційного міжнародного заходу, ще в листопаді 2019 року. Відтоді він проводиться у міській раді щороку

Коментарі
Теги: «Сесія лідерів учнівського самоврядування»
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up