Новини

Як у Вербі вітали рідне село

Архів
39 переглядів

У неділю свято у Вербі «Вітаємо рідне село» розпочалося зі змагань на шкільнім стадіоні, які організував Людвіг Балаш, а конкурси і вікторини для наймолодших – бібліотекарі з Верби і Овадного Галина Назарук і Ліна Селещук.

На урочистості біля клубу зібралися старші й молодь, приїхало багато гостей з сусідніх сіл і міста. Тут вигравали кольорами вишивки майстринь Світлани Герасим’юк, Ніни Бойко, Галини Однорал. Понад три десятки полотен  виставив для огляду виходець із Верби й відомий місцевий художник Микола Черняк.

Хлібом-сіллю зустрічали сільського голову Сергія Панасевича, поета і композитора Ярослава Найду з Торчина, котрий теж родом з цього села й співає у ансамблі пісні і танцю «Колос». Для земляків він виконав три пісні й поїхав додому з  подарунком – вишиту сорочку подарувала односельчанка Світлана Герасим’юк. Теплі слова линули на адресу земляків – засновника асоціації незалежних волинських письменників ім. Павла Чубинського Олексія Добка, кандидата педагогічних наук Олександра Юринця, заслуженого працівника сфери послуг України Сергія Воробія, доктора філософських наук Андрія Скіця, директора Оваднівського ліцею Василя Ролюка. Усіх благословив на добрі справи настоятель храму отець Борис Наумчук.

Цікаво розповіли про історію села ведучі Ірина Сульжук і Юрій Челядин. Сюди колись звідусіль їхали за поміччю до цілительки Ганни Скіць, тут народилася поетеса Лідія Єлєва (Торчило). Свого часу у Вербі знайшла свою долю молода культорганізатор – нині Тетяна Гуз працює методистомРБК.

Не забули про учасників АТО, а їх у селі два десятка – їм присвятила власний вірш Тетяна Скіць. Вшанували родину Несторович, котрі виховують п’ятеро дітей, подружжя Віталія й Світлани Кононенків – вони недавно створили нову сім’ю. Також подарунки отримали – наймолодший Юрко Мозіль, котрий народився 2 червня, Олексій і Марія Гочачки, Самуїл і Віра Трофимуки, Федір і Галина Панасюки, Віктор і Галина Каблучки, які понад півстоліття у парі, сторожили – Наталія Пашкова, Марія Субіцька, Зінаїда Смолєва і Віра Степанюк. Цього дня пісенні вітання линули й для іменинників Орисі Юринець і Максима Палійчука. А на сцені виступали аматори Галина Трач, Ірина Вавринюк, Наталія Шамріцька, танцювальний колектив «Діамантики», Дмитро Глух, Галина Однорал, Тамара Боярин, Лілія Глух, гурт «Зоряночка», Людмила Каркушевська і Галина Михалюк.

На свято завітав помічник народного депутата Віктор Хиць, котрий вручив грамоту сільському голові Сергію Панасевичу, відзначив активних Ніну Юринець і отця Бориса, а у школу подарував спортінвентар.

За допомогу, підтримку і організацію свята дякую усім працівникам сільради, голові Сергію Панасевичу, секретарю Галині Слісаренко, членам оргкомітету – Василю Субіцькому, Наталії Шевчук, Олені Семенюк, Марії Пащук, Андрію Рою, о. Борису Наумчуку, котрі крім інших справ, ще варили юшку, смажили бульбу, а Ніна Юринець колоритно вбрала сцену.

Світлана СУЛЬЖУК,

завклубом с. Верба.

Коментарі
Теги: Верба, День села, район, Світлана Сульжук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up