На головну Новини Як відбувається санітарний захист міських вулиць у Володимирі

Як відбувається санітарний захист міських вулиць у Володимирі

134

На головних вулицях міста, а також тих, що ведуть до лікарні, працівники КП «Полігон» кілька разів на тиждень проводять дезінфекцію. Відбувається це під супровід поліції, через гучномовець інформуютьгромадян про обмежувальні заходи під час карантину. Усе це з однією метою – аби максимально протидіяти поширенню коронавірусної інфекції.

Учора перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук пояснив газеті, що для розчину використовуються реагенти у формі таблеток: кемохлор і мініхлор. Ідеться щоразу про 35 кілометрів доріг, вартість обробки одного кілометра становить у середньому 181 гривню, разом за 35 км це близько семи тисяч гривень.

- реклама -

– Сьогодні буде проводить уже третя дезінфекція, – повідомив Ярослав Анатолійович. – Будемо дезінфікувати великі і прилеглі до лікарні вулиці і тротуари, які теж вдається охоплювати, а також там, де є підозри або підтверджені хворі на коронавірус.

Будинки дезінфікуємо повністю уже четвертий раз, а їх у нас 180. Маємо і  понад 200 малих вулиць, як бути з ними, поки думаємо, адже подібна процедура досить затратна. Звичайно, якщо надходитиме інформація про наявність хворих людей, будемо туди приїжджати обов’язково.

Дехто сумнівається, чи є сенс у цьому. Але скажу, що це не наше право, а обов’язок. Бо на державному рівні прийнято рішення про необхідність проведення такої дезінфекції, уряд дав відповідні доручення. Їх не виконувати не можемо. Є загальнодержавна і загальносвітова практика, чомусь у інших країнах проводять дезінфекцію вулиць, очевидно, що користь у ній є. Невже хтось думає, що людям хочеться із цією хлоркою гратися, зайвий раз нею дихати? Це нелегка робота, особливо по будинках. Її виконують у нас чоловік 12– з управляючої житлової компанії та надзвичайники.  І у такий важкий час їх ображати, що не так чи не те роблять, не варто. Слід би було відкласти будь-які політичні маніпуляції і почекати закінчення карантину.

Принагідно Ярослав Матвійчук за посередництвом газети попросив подякувати підприємцю з району Володимиру Горуну, який надав устаткування для обприскування вулиць, воно використовується для обробки садів і може охопити цілісно якнайбільшу площу. А також подякувати працівникам «Полігону», УЖК та МНС, які стабільно обробляють будинки і постійно працюють із цими хлоровмісними розчинами.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − 2 =