На головну Новини Як відродилося джерело та урочище Кошманка

Як відродилося джерело та урочище Кошманка

206

Урочище Кошманка розміщене між селами Мар’я-Воля та Нехвороща. Густий ліс, який стелиться пагорбами, нависає над урочищем зеленими куполами, огинає Кошманку підковою з трьох сторін. 

На південь тягнеться вологий луг, на якому ростуть очерети та лози. Навпроти – частина лісового масиву, який в народі називають Замчищем. За легендою, тут стояв замок, в якому мешкала красуня-княжна Марія, котра, аби врятувати від загибелі своїх людей, добровільно пішла у полон до кочівників.

- реклама -

Це урочище завжди приваблювало красою природи та унікальним джерелом. Але з часом територія стала втрачати привабливий вигляд. Відродити його взялися місцеві лісівники – працівники ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» з ініціативи директора підприємства Володимира Філюка.

Лісівники прибрали зарослі, очистили джерело. Облаштували огорожу, встановили біля джерела альтанку. Тепер тут можна подивитися на дійсно чудові місцеві краєвиди. Місце є улюбленим серед грибників, ягідників та просто любителів побути наодинці з природою.
Головна ліснича ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» Наталія Козій розповідає, що тепер територія постійно підтримується у належному стані.

Правда, іноді лісівникам доводиться прибирати сміття. А цього року люди, спалюючи суху траву, знищили вогнем значні території довколишніх полів. Тепер знову треба час, щоб природа відновилася. Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім − 6 =