Новини
Сьогодні
20.07.2024

Як відзначатиметься День пам’яті захисників України

Головне, Лайфстайл, Новини
263 переглядів

Уряд затвердив план заходів із відзначення у 2024 році Дня пам’яті захисників України, який, відповідно до указу президента України від 23 серпня 2019 року, щорічно відзначається 29 серпня

З  такої нагоди заплановано провести такі національно-патріотичні заходи: Всеукраїнську акцію пам’яті “Сонях”; щорічний забіг в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”; виставку знищеної військової техніки і озброєння збройних формувань рф на території України; урочисте покладання квітів на Михайлівській площі біля Стіни Пам’яті у м. Києві та інших населених пунктах України.

Також будуть проведені тематичні виставки та публікації наукових праць, збірок документів і матеріалів, енциклопедичних, довідкових, науково-популярних та інших видань, присвячених вшануванню захисників і захисниць України.

План розробили фахівці Мінветеранів задля продовження сформованих в українському суспільстві традицій відзначення Дня пам’яті захисників України, патріотичного виховання молоді, сприяння усвідомленню українським суспільством ціни незалежності нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників і захисниць, які загинули за нашу свободу і незалежність.

Коментарі
Теги: День пам'яті захисників, заходи
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up