Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Як з допомогою банкірів можна стати успішним бізнесменом

Архів
22 переглядів

Чергове засідання за «круглим столом» підприємців відбулося за участю не тільки  представників влади та контролюючих органів міста, а й банківських установ.

Як зазначила заступник міського голови Лариса Кулікова, інформація від  банкірів стосуватиметься не лише кредитних можливостей, а й того, як, використавши певні програми та ресурси, стати успішним бізнесменом.

Менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів відділення «ПриватБанку» Олеся Кужель, розповіла про національну програму «Країна успішного бізнесу», яка  має на меті відновити економіку країни шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва загалом. За детальною інформацією з цього приводу  можна звернутися до провідного менеджера за номером 095105966 або 0800504707.

Керуючий філією АТ «Ощадбанк» у Володимирі-Волинському Олег Козак  радо представив колегу з Луцька Вікторію Стельмащук – завідувачку сектору організації продажів відділу ММСБ філії обласного управління АТ «Ощадбанк», яка презентувала програму «Будуй своє».

Ця програма дає безліч нових можливостей та корисної інформації, яка надається безплатно на онлайн-ресурсі http://regulation.gov.ua. Тут можна знайти покрокову інструкцію з відкриття власного бізнесу, ознайомитися з основними законодавчими актами та повноваженнями органів державної влади, запитати у ментора поради, пройти цікаві тести та перевірити свої знання, переглянути стрічки, які допоможуть збільшити продажі та ще багато цікавої та корисної інформації.

Також за «круглим столом» звучала актуальна інформація від завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб об`єднаної податкової інспекції Ірини Наумчук, начальника відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення міськвиконкому Тетяни Ільницької, завсектором профілактики виробничого травматизму та медичної реабілітації відділення фонду соціального страхування Анатолія Ляшука та першого заступника начальника об`єднаного ПФУ Руслани Левчук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up