Новини
Сьогодні
20.07.2024

Як зробити флюгер на димохід

Реклама
189 переглядів

Опалення, яке потребує спалювання твердого палива, є оптимальним варіантом для приватного сектору. З огляду на ситуацію, електричні мережі та система газопостачання не є надійними, тому популярністю користуються котли та печі, які забезпечують максимальний рівень автономності. Однак поводитися з таким обладнанням слід вкрай обережно, адже у процесі виробляються газоподібні продукти горіння, отруйні. Таким чином, димоходи є однією з ключових частин твердопаливних опалювальних систем. Вони можуть бути керамічними, цегляними або з нержавіючої сталі. У будь-якому випадку, бажано, щоб трубу вінчав флюгер.

Саме про це пристрій для димарів з нержавійки ми поговоримо у цій статті. А купити його під трубу будь-якого діаметру можна через каталог інтернет-магазину Tepline: https://tepline.com.ua/ua/.

Навіщо потрібний флюгер для димарів із нержавіючої сталі

Говорячи про флюгери, автоматично уявляєш стару Європу з її різьбленими фігурками на крышах. Однак флюгер-дефлектор, це дещо інше. Він встановлюється на димоходи з нержавіючої сталі і може вважатися завершальним елементом. Це не декоративна, а винятково функціональна річ. Флюгер із нержавійки для димарів зі сталі дозволяє захистити систему від:

  • попадання вологи та сміття;
  • птахів;
  • виникнення зворотної тяги.

Як правило, подібна конструкція підбирається під діаметр труби димоходу з нержавійки, що використовується. Зробити її власноруч можливо, але абсолютно безглуздо. Це не буде дешевшим, а також вимагатиме наявності великої кількості інструментів та деяких навичок.

Купити флюгер для димоходу з нержавійки в інтернет-магазині Tepline

Якщо ви хочете купити димар із нержавіючої сталі, рекомендуємо вивчити каталог «Теплайн». Це інтернет-магазин виробника. Причому, виробництво включає всі комплектуючі. Це означає, що крім труби, одностінних або утеплених різних діаметрів, в наявності є і флюгери для димоходів з нержавійки. Вони сертифіковані та допущені на європейський ринок, що багато говорить про якість продукції.

Оскільки всі вироби зі сталі є стандартними, їх монтаж вимагатиме мінімум зусиль. Проблеми у процесі експлуатації також виключені. А наявність флюгерів з різних марок нержавіючої сталі дозволяє підібрати продукцію відповідно до фінансових можливостей.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up