Новини

Яка у міській громаді найспортивніша сім’я

Новини, Освіта, Спорт
274 переглядів

 Минулої суботи у  центрі фізичного здоров’я  населення  «Спорт для всіх» відбувся традиційний  фестиваль «Тато, мама, я – активна сім’я».   

Участь у ньому взяли сім сімей, які представляли заклади загальної середньої освіти  міської громади. Змагання складалися з трьох частин: у першій, спортивній,  відбувалися  п’ять  комплексних естафет « Фрізбі», «Флорбол», «Попади в ціль», «Смуга перешкод», «Комбінована»; друга  включала особисті конкурси « Найкраща мама», « Найкращий тато», «Найкраща дитина»; у  рретій визначали кращий  сімейний малюнок на тему « Спорт для всіх – за зоровий спосіб життя».

Переможці визначалися за найменшою кількістю набраних очок у основних естафетах. Крім спортивного азарту була і дружня підтримка суперників, і дружня порада.

За підсумками фестивалю третє  місце посіла сім’я Іллюків з ліцею № 5 імені Анатолія Кореневського), на другому місці  з різницею одне очко від переможців  сім’я Ващуків (ліцей  № 2). А переможцями  змагань визнано сім’ю Голотюків, чка представляла  ліцей  № 1.

В особистих конкурсах « Найкращою мамою» – назвали Юлію Іллюк.

«Найкращим татом» –  Богдана Ващука, «Найкращою дитиною» – Владислава Голотюк.

За найкраще виконання сімейного малюнку «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя»  відзначена сім’я Ващуків.

Переможці нагороджені грамотами, медалями та призами від ВЦФЗН « Спорт для всіх». Команди – учасниці грамотами та солодкими призами.

Коментарі
Теги: "Володимир, освітяни, Спортивний фестиваль
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up