На головну Новини Які дороги цього року ремонтуватимуть

Які дороги цього року ремонтуватимуть

32
фото ілюстративне

На ремонт волинських доріг місцевого значення у 2021 році спрямують 602 мільйони 799 тисячі гривень. Для Волині в Укравтодорі вже погодили перелік доріг, якій цьогоріч ремонтуватимуть. Це стало відомо у вівторок під час наради голови ОДА Юрія Погуляйка з головами територіальних громад області, в якій взяв участь перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко звернувся до очільників тергромад з проханням розпочинати підготовчу роботу, щоби як тільки погода дозволить – приступити до ремонту доріг. Разом із цим, зазначив, що якщо є якісь проблемні питання, то ОДА готова допомогти, аби освоїти усі кошти у повному обсязі.

- реклама -

Адже, як повідомив директор департаменту інфраструктури облдержадміністрації Віктор Довгополюк, освоєння дорожніх коштів у минулому році становило 93,4 %. Загалом планувалося відремонтувати 45 км доріг, та фактично відремонтували 40,9 км, не встигли завершити до кінця 4 об’єкти із 71.

Із загальної суми на дороги місцевого значення 20 % (120 млн 559 тис. грн) передбачено саме на комунальні дороги. На лютий необхідно мати вже готову проектно-кошторисну документацію.

Акцентовано увагу на обов’язковості встановлення камер відеоспостереження. На кожному об’єкті необхідно встановити камеру, яка працюватиме у загальнодержавній мережі та буде доступна департаменту інфраструктури ОДА. Опісля ж керівництво ОТГ зможе їх використовувати для безпеки своїх територій.

Загалом у області заплановано відремонтувати 225 тис. м.кв. комунальних вулиць і доріг. Щодо доріг місцевого значення, що перебувають на балансі Волинської ОДА, то на будівництво, ремонт та реконструкцію доріг спрямують 361 мільйон гривень, на поточний середній ремонт – 30 мільйонів, на поточний дрібний та експлуатацію – 90 мільйонів. Кошторис в розрізі 30 мільйонів гривень піде на ремонт мостів. Загалом у планах відремонтувати 88 кілометрів місцевих доріг області.

Із нашої міської громади у цей затверджений перелік потрапили вулиці Павлова (Володимир-Волинський) та Озерна (Заріччя). Протяжність першої – 0,47 кілометра. Вона -Волинського територіального медичного об’єднання. Протяжність вулиці Озерної становить 1,3 кілометра. Тут знаходиться 438 житлових будинки та здійснюється доїзд до парку “Княжий”, де часто відбуваються різноманітні заходи, фестивалі.

Роботи фінансуватимуться коштом міського бюджету та державного дорожнього фонду.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × два =