Новини

Які пам’ятки історії у районі не підлягають занесенню у Держреєстр

Новини
132 переглядів

Міністерство культури та інформаційної політики України видало наказ про визнання 17 пам’яток історії на Волині такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, об’єктів культурної спадщини. Відповідний наказ опублікували на сайті 12 березня.

Згідно з цим рішенням Мінкульту ці «памʼятки історії» можуть бути перенесені, бо вони вже не мають історичної та культурної цінностей.

До переліку об’єктів культурної спадщини у Волинській області, які визнаються такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України увійшли у Володимирському районі:

пам’ятник на честь радянських танкістів у Володимирі на вулиці Устилузькій;

пам’ятник борцям за радянську владу, членам КПЗУ Ф. П. Мацьохі, Ю. Т. Дядюку, С. Ф. Шейчуку у селі Вощатин, біля будинку культури;

пам’ятний знак на честь секретаря сільської ради А. Ф. Стемпковського, вбитого оунівцями в 1944 р. у селі Заріччя;

пам’ятник на честь радянських артилеристів у села Затурці;

могила радянських активістів с. Литовеж, яких розстріляли фашисти 17 липня 1941 р. (пам’ятник на честь радянських активістів, розстріляних німецько-фашистськими загарбниками) у селі Литовеж, на околиці села;

пам’ятник на честь радянських прикордонників 4-ї застави в Устилузі.

Перегляд пам’яток зробили на підставі подань Волинської військової адміністрації та обласного Департаменту культури, молоді та спорту.

Коментарі
Теги: Держреєстр, пам'ятки історії
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up