На головну Новини Які рішення прийняли на позачерговому засіданні Володимир-Волинського міськвиконкому

Які рішення прийняли на позачерговому засіданні Володимир-Волинського міськвиконкому

104

На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглянули 7 питань, що стосувались здебільшого соціальних виплат. Про це йдеться на офіційному сайті міста.

Більше сорока звернень громадян про одноразову грошову допомогу у зв’язку із важким матеріальним становищем отримали позитивне рішення членів виконкому. Призначили також надання фінансової підтримки  п’ятьом онкохворим дітям та дітям з тяжкими захворюваннями віком до двадцяти трьох років.

- реклама -

Члени виконкому підтримали призначення виплати допомоги на поховання двом громадянам, а також надання грошових допомог з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи та членам організації ветеранів війни і праці України до Дня народження.

Розглянувши звернення Володимир-Волинської  міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів- інтернаціоналістів) щодо надання фінансової допомоги для виконання статутних обов’язків та рішення відповідної комісії члени виконкому вирішили надати міськрайонній  організації фінансову допомогу в сумі 4500 гривень на виконання статутних обов’язків.

Окрім цього, на засіданні затверджено описи гербових печаток виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, котрі невдовзі мають бути виготовлені та видані усім старостам сіл територіальної громади.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × пять =