На головну Новини Які рішення прийняли на сесії Оваднівської сільської ради

Які рішення прийняли на сесії Оваднівської сільської ради

428

У вівторок відбулась чергова сесія Оваднівської сільської ради, в ході якої  було обговорено та затверджено звіт про виконання сільського бюджету  за перше півріччя 2020 року, внесено зміни до бюджету об’єднаної територіальної громади. Про це повідомив Оваднівський сільський голова Сергій Панасевич.

Зокрема, зазначив посадовець, 20 тисяч гривень було виділено на пальне для дільничого поліцейського громади. В ході сесії також було внесено зміни до Програми соціального захисту окремих  категорій населення сільради, традиційно затверджено розпорядження сільського голови, видані у міжсесійний період. Прийнято також рішення про оформлення прав власності на житлові будинки для двох сімей, що мешкають на території громади. Крім того, затверджено Статути  комунального закладу навчальної середньої освіти «Гімназія села Верба» та Галинівського закладу дошкільної освіти. Наприкінці сесії розглянуто цілий блок земельних питань, з кожного з яких ухвалено відповідні рішення.

- реклама -

А ще, розповів сільський голова, у Оваднівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини розпочато ремонт кабінету головного лікаря, а у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня в цьому ж селі проводиться встановлення протипожежної сигналізації та здійснюється обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисним складом, також тривають літні ремонти у всіх навчальних закладах громади.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − пять =