Новини

Які статки задекларував народний депутат Ігор Гузь

Володимирська, Новини
268 переглядів

Народний депутат з Волині Ігор Гузь подав декларацію про доходи за 2023 рік. Як зазначено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, він подав її 28 січня.

За 2023 рік рік нардеп заробив у Верховній Раді 647 тисяч гривень. Орієнтовно це по 53,9 тисячі гривень щомісяця. Також Ігор Гузь зберігає готівкою 925 тисяч гривень. З об’єктів нерухомості нардеп вказав житловий будинок у Луцьку площею 76 квадратних метрів, що належить його матері, а також квартиру у Луцьку площею 49 квадратних метрів, яка порівну належить нардепу та його батькам. Також відомо, що Ігор Гузь орендує квартиру у Києві, щоправда, за скільки – не вказано.

Судячи з декларації, чоловік не має у власності жодного авто. Він задекларував користування автомобілем Land Rover, 2017 року випуску. Автомобіль він орендує у приватного підприємства «Транс-Волинь».

Окрім цього, Ігор Гузь вказав, що володіє торговельною маркою «Княжий. Історія оживає тут».

Видання ZAXID.NET нагадує, що Ігор Гузь народився 1982 року у Луцьку. У 2002 році був обраний депутатом Луцької міської ради. У 2006 році за списками блоку «Наша Україна» став депутатом Волинської обласної ради. Народним депутатом вперше був обраний в 2014 році від «Народного фронту». У 2019-му році знову обрався нардепом як самовисуванець. У Верховній Раді входить до депутатської групи «За майбутнє».

Коментарі
Теги: Ігор Гузь, декларація
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up