Новини

Які віруси циркулюють на Волині і скільки людей захворіли

Новини
91 переглядів

За даними оперативної інформації у області  останнього тижня року зареєстровано 6253 випадки ГРВІ, з них – 127 випадків COVID-19. У порівнянні з минулим тижнем захворюваність на ГРВІ знизилась на 5,5%. Про це повідомляє Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб в місті Луцьк.

Серед всіх захворілих 61% становлять діти до 17 років. Госпіталізовано 153 особи, з них 10 з COVID- 19, із загальної кількості госпіталізованих понад 55% діти.

Інтенсивний показник захворюваності за цей період на 11% перевищує базовий рівень, відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

З 2 жовтня по 31 грудня 2023 року на ГРВІ в області перехворіло близько 72 тисяч волинян, що на 29% більше аналогічного періоду сезону 2022-2023 років.

Всього з початку епідсезону на Волині вакциновано понад 2000 осіб, із них 60% – з групи ризику (персонал медичних закладів, діти віком від 6 місяців до 5 років, особи з хронічними захворюваннями, особи віком понад 65 років).

За результатами моніторингових досліджень циркуляції збудників вірусологічною лабораторією обласного центру контролю та профілактики хвороб встановлено, що в області, як і в Україні, циркулюють віруси грипу А, В та віруси парагрипу, аденовіруси, риновіруси, RS-вірус та штами СOVID-19 – Омікрон ( в т.ч. «Еріс»).

Коментарі
Теги: віруси, показник захворюваності
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up