На головну Війна Якщо діти їдуть за кордон на оздоровлення

Якщо діти їдуть за кордон на оздоровлення

14

В Україні спростили процедуру вивезення дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення. Відповідну постанову уряд ухвалив  10 червня.

Нова постанова передбачає, що під час воєнного стану групи дітей зможуть виїжджати за кордон на оздоровлення та відпочинок виключно за наявності згоди Нацсоцслужби.   При цьому при подачі пакета документів до уповноваженого органу більше не потрібно здійснювати їх нотаріальне засвідчення.

- реклама -

Для проходження прикордонного контролю потрібні: згода Національної соціальної сервісної служби на виїзд групи дітей; списки групи дітей, які виїжджають за кордон на оздоровлення та відпочинок, та осіб, які супроводжують їх; паспорт громадянина України для виїзду за кордон дитини або свідоцтва про народження дитини; погодження службою у справах дітей згоди представників кожної дитини на її виїзд за кордон; заява батьків на виїзд дитини за кордон, завірена службою у справах дітей (може здійснюватися без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків).

Після закінчення перевірки документів, прикордонник має поставити на списку штампи з відмітками «Виїзд» або «В’їзд» і «Державний кордон перетнули», а також вказати чисельність людей, які виїхали та повернулися.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 + девятнадцять =