На головну Новини Якщо сказати у мерії, що ви від Віри Сєргєєвої, то це рівнозначно...

Якщо сказати у мерії, що ви від Віри Сєргєєвої, то це рівнозначно кинутій «червоній ганчірці»

917

Психологиня Віра Сєргєєва народилася у сім’ї вчителя і юриста. Тому після закінчення школи  іншого рішення, окрім бути педагогом, не було. Починала свою педагогічну діяльність старшою піонервожатою, потім працювала вчителем, пізніше – практичним психологом, а далі – методистом психологічної служби районного відділу освіти і за сумісництвом завідувачкою  психолого-педагогічної консультації району.

У економічно важкі для країни дев’яності мусила працювати на двох роботах, суміщати посади, аби поставити на ноги двох дітей і дати їм гідну освіту. Сьогодні вони, закінчивши два кращих вузи України – Національний університет ім.Т.Г.Шевченка та КПІ, самостійно будують своє життя. МАрина і МАксим – це все у слові МАМА Віра.

- реклама -

Коли почалась війна на Сході країни, об’єдналася з волонтерами в громадську організацію «Об’єднання Активіст». Була ініціатором проекту «Діти Героїв», проводила тренінги для дітей військовослужбовців, організовувала роботу телефону  довіри для військовослужбовців і членів їх сімей відпочинок у волонтерському літньому таборі «Активіст» та за кордоном. Брала активну участь у рутинній роботі волонтерського об’єднання. Саме в цей час рішенням районної ради посаду фактично керівника психологічної служби району ліквідували. Та втрата роботи зробила жінку лише сильнішою.

Віра, котра завжди поза політикою, у 2015 році вирішила, що не можна відсторонюватися від політичної діяльності, бо в Україні є два фронти – на Сході і тут у місті. Жінка повірила у силу людей, що поруч з нею провадили потужну волонтерську діяльність, і вирішила балотуватися разом з ними на виборах депутатів місцевих рад. Очолила виборчий штаб партії «Об’єднання «Самопоміч», провела бездоганно всю документальну виборчу роботу. А у жовтні 2015 року стала депутаткою Володимир-Волинської міської ради  і очолила депутатську фракцію «Самопомочі» із семи депутатів.

За п’ять років депутатської роботи стала однією з найактивніших депутатів за кількістю виступів, поданих звернень, бюджетних запитів, проектів рішень,  внесених поправок до рішень. Свою депутатську діяльність Віра Сєргєєва спрямовувала на вивчення кожного окремого питання, співпраці з активними членами громади, висвітлення, а не замовчування проблем міста.

Подала два проекти у систему «Громадський проект» і виграла їх за результатами голосування. Таким чином встановлений спортивний майданчик для воркауту, перший такого типу у місті за адресою Ковельська, 122. Другий великий проект велотрек «Екстрім» буде реалізовано у 2021 році у закинутій частині парку «Слов’янський».

Ніколи не забувала депутатка  Сєргєєва про педагогів. Тому пишається, що її проект-конкурс  на премію міської ради «Успішний педагог», незважаючи на 9-місячне протистояння, був підтриманий. І протягом 4 років по 10 кращих педагогічних працівників міста були нагороджені достойними преміями. На останній сесії міської ради Віра Григорівна своїм депутатським запитом затвердила рішення: конкурс вважати щорічним і безстроковим.

Віра Сєргєєва зізнається, що до неї часто звертаються, дзвонять, пишуть люди за порадою чи роз’ясненнями. Нікому не відмовляє, незалежно від округу, бо ми одна громада. Проте останні роки просить: не вказуйте, що пояснила чи підказала Сєргєєва, бо у кабінетах мерії це рівнозначно кинутій червоній ганчірці.

Не ставши юристом, Віра Григорівна таки унаслідувала гени свого покійного батька, судді Григорія Жолнерчука. Тому основні її принципи – чесність, справедливість, незламна позиція, безкорислива служба інтересам громади, відсутність «договорняків» та принциповість. Вона гордиться своїми батьками і живе так само, щоб пишалися нею її діти та маленький внук Григорій.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − сім =