На головну Анонси Якщо  ви хочете зробити  прорив  до успіху  збудувати  «Країну  мрій»

Якщо  ви хочете зробити  прорив  до успіху  збудувати  «Країну  мрій»

127

  В Україні стартувала спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, розроблена Академією Справжнього Успіху в межах проєкту КРАЇНА МРІЙ™ – ініціативи Миколи і Тетяни Латанських на підтримку президента України Володимира Зеленського.

Тренінги планується провести в 154 українських містах, а навчити щонайменше 15  тисяч українців.   Їх вже пройшло більше 4000 українців по всій країні, відвідано 35 міст зі 154.

- реклама -

«Передумовою створення програми стало те, що, ще кандидатом в президенти, Володимир Зеленський у передвиборчій програмі поділився баченням України як країни мрії. Тоді ми задумалися, якими мають бути українці, щоб разом з президентом  створити країну мрії? Відповідь була для нас як успішних людей очевидна. І так само ставало зрозуміло, що для багатьох українців це темний ліс. Люди звикли жити із завченими фразами, які заодно знімають з них відповідальність: „Від мене нічого не залежить“, „Не  вийшло, значить не судилося“  і т. д. Наші співвітчизники перебувають переважно в  песимістичному настрої і, крім того, що не знають, як діяти, ще й не вірять в самих себе. Ми зрозуміли, що могли б, використовуючи дванадцятилітній досвід роботи з різними людьми у понад 70 країнах світу з рівнем доходу від $ 0 до $ 100 000 на місяць, навчити українців переводити мислення в режим: „Своїми справами я створюю країну своєї мрії“.  Для цього ми готові надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя!» – пояснює Микола Латанський.

Програма розрахована на 12 місяців. Формат заходів програми ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ включатиме три базових рівні – B1, B2 і B3, що відрізняються тривалістю залежно від розміру міста, в якому  вона проводиться.

«Наша трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-ну відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця для досягнення бажаного», — розповідає Тетяна Латанський.

У програмі зможуть взяти участь ті українці, які відчувають в собі сили змінити себе й своє оточення і збираються докласти зусиль, щоб перетворити Україну на справжню КРАЇНУ МРІЙ™. Для них підготовлено теоретичні знання, практичні вправи, спеціальні практики підвищення усвідомленості, інструменти забезпечення щоденних трансформаційних процесів.

В результаті навчання в програмі ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ учасники оволодіють законами успіху, навчаться, як позбутися всього того, що може заважати руху вперед і вгору, зможуть розставляти пріоритети і досягати більшого за менший термін, знайдуть для себе мотивувальні ланки і зможуть впроваджувати Формулу

Прориву™ в усі сфери життя.

Микола і Тетяна Латанські – український бренд № 1 людського успіху й реалізації  потенціалу в житті та бізнесі. Микола –  президент компанії Academy of True Success, LLC зі штаб-квартирами в США, Естонії та Україні, інвестор в Силіконовій Долині, США, автор унікальної методики  тестування людського потенціалу «Зерно Душі™», мотиваційний спікер і тренер особистісного зростання, який виступив у 31 країні світу, а також перший коуч на пострадянському просторі, який побудував успішну коучинговий практику і став доларовим мільйонером.

Тетяна Латанська – успішний фотохудожник, автор унікальної методики розвитку жіночої мудрості «Шкала Жіночності™», автор книги «Жіноча мудрість» і ведуча міжнародної програми «Дружина Генія™, або Як розкрити й підтримати у своєму чоловікові генія».

Для  нашого міста це дуже важлива подія. Ця ініцитива активно підтримується державними центрами зайнятостями та міськими адміністраціями, як можливість розвитку міст та громадян.

Тренінг безкоштовний, сам проект відбувається за великої волонтерської підтримки. Отож скористайтеся  такою чудовою можливістю.

У Володимир-Волинському тренінг відбудеться 30 серпня  о 19:00 у районному будинку культури за адресою м. Володимир-Волинський, вул. Данила-Галицького, 7.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 − шість =