Новини

Яку сувенірну продукцію пропонує туристам ТІЦ

Архів
23 переглядів

Нещодавно на сторінці  міського туристично-інформаційного центру презентували нову продукцію з логотипом та гаслом міста, які можна придбати в якості сувенірів.

Як розповіла менеджерка з туризму ТІЦу Ірина Пикалюк, з метою розвитку та популяризації  міста виготовлено брендовані логотипом футболки, пляшки для води, термо-  та керамічні чашки, блокноти, наклейки, еко-сумки, еко-ручки, захисні маски, світловідбиваючі браслети та інше.

Презентацію сувенірної продукції  жителі міста могли побачити  на показі, який був організований НГО «Creative Studio» з нагоди Дня молоді .  З асортиментом та цінами на сувенірку  можна ознайомитися на офіційній сторінці ТІЦ/Володимир-Волинської міської ради в мережі Facebook. Як запевняють співробітники туристично-інформаційного центру,  асортимент сувенірної продукції буде також поповнятися  новими товарами.

Крім того, зараз ТІЦ займається закупівлею велосипедів для прокату, що дозволить туристам та жителям Володимира краще пізнати  місто, активно й весело відпочити та провести більше часу на природі.

Придбати сувенірну продукцію можна за адресою м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького 5 або перерахувавти кошти на розрахунковий рахунок ТІЦу  й отримати замовлення Новою поштою. Телефон для довідок та замовлень – 0636210019.

Анастасія БАЛУДА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up