На головну Новини Який із 19 проектів відібрати? Голосування за бюджет участі стартує...

Який із 19 проектів відібрати? Голосування за бюджет участі стартує незабаром!

65

Невдовзі розпочнеться голосування за проекти Громадського бюджету (бюджету участі), яке триватиме з 23 жовтня до 6 листопада.
До нього допущено 19 ідей – проектів, котрі у випадку перемоги , будуть реалізовані наступного року за кошти міського бюджету, на що буде спрямовано 1,1 мільйона гривень.
Проголосувати можуть громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Володимира-Волинського, що підтверджується офіційними документами (паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).
Кожен мешканець міста може проголосувати не більше ніж за два проекти – один великий і один малий. Зробити це можна в електронній системі «Громадський проект» шляхом реєстрації через BANK-ID (Ощадбанк, ПриватБанк) та шляхом заповнення друкованого бланку у пункті для голосування за адресою: Центр надання адміністративних послуг ЦНАП, вул. Устилузька, 17 (понеділок, середа з 8.00 до 17.00, вівторок, четвер з 8 до 20.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00, без обіду, субота, неділя – вихідні).
Шановні володимир-волинці! Не будьте байдужими! Підтримайте проекти! З переліком громадських проектів, допущених до голосування, можна ознайомитися в електронній системі «Громадський проект м.Володимир – Волинський» за посиланням: https://volodymyr.pb.org.ua

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 5 =