Новини

Який із 19 проектів відібрати? Голосування за бюджет участі стартує незабаром!

Архів
6 переглядів

Невдовзі розпочнеться голосування за проекти Громадського бюджету (бюджету участі), яке триватиме з 23 жовтня до 6 листопада.
До нього допущено 19 ідей – проектів, котрі у випадку перемоги , будуть реалізовані наступного року за кошти міського бюджету, на що буде спрямовано 1,1 мільйона гривень.
Проголосувати можуть громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Володимира-Волинського, що підтверджується офіційними документами (паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).
Кожен мешканець міста може проголосувати не більше ніж за два проекти – один великий і один малий. Зробити це можна в електронній системі «Громадський проект» шляхом реєстрації через BANK-ID (Ощадбанк, ПриватБанк) та шляхом заповнення друкованого бланку у пункті для голосування за адресою: Центр надання адміністративних послуг ЦНАП, вул. Устилузька, 17 (понеділок, середа з 8.00 до 17.00, вівторок, четвер з 8 до 20.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00, без обіду, субота, неділя – вихідні).
Шановні володимир-волинці! Не будьте байдужими! Підтримайте проекти! З переліком громадських проектів, допущених до голосування, можна ознайомитися в електронній системі «Громадський проект м.Володимир – Волинський» за посиланням: https://volodymyr.pb.org.ua

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up