На головну Анонси Яким буде цьогорічний фестиваль «Український коровай-сузір’я»

Яким буде цьогорічний фестиваль «Український коровай-сузір’я»

379

Уже втринадцяте у Володимир-Волинському районі відбудеться фестиваль традиційної національної культури – “Український коровай-сузір’я”. Минулого вівторка у залі засідань райдержадміністрації під керівництвом в. о. голови, керівника апарату райдержадміністрації Сергія Романюка та заступника голови районної ради Алли Мельник відбулося чергове засідання організаційного комітету. Чимало питань вирішено, однак є й такі, що потребують доопрацювання.

У ході  цієї робочої зустрічі стало відомо, що уже зголосилися ділитись своїм умінням пекти родинні короваї восьмеро майстринь-коровайниць. Фольклорні колективи району на фестивалі представлять фрагменти весільних обрядів, зокрема “розплітання коси”, “випікання та вбирання короваю”, “викуп молодої та читання корони”, “поділ короваю” та інші.

- реклама -

Також радуватиме око глядачів традиційна виставка снопів, де працівники культури об’єднанихт ериторіальних громад району представлять свої вироби.

Додатково інформуємо, що авторам відеочеленджу на краще виголошення тексту запрошення на весілля з передачею весільного віночка нареченої від однієї учасниці іншій, при розміщенні такого відео у соціальних мережах, необхідно зробити позначення хештегом #український_коровай_сузір’я, і надіслати скопійованеп осилання на вайберз а номером +380938343033 (заміна попереднього вайберу за номером +380686885338).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 5 =