На головну Новини Яким буде житловий комплекс на Луцькій, розповів інвестор

Яким буде житловий комплекс на Луцькій, розповів інвестор

212

Керівник компанії «Інвестор», забудовник з Луцька Андрій Разумовський презентував детальний план території майбутнього житлового комплексу, який він планує звести на місці колишнього консервного заводу, та розповів про власні підходи до цього будівництва. Ця презентація – лише попереднє знайомство, адже план згодом буде винесений на громадське обговорення, на якому можна буде висловити усі свої зауваження і побажання.

«Ми компанія відкрита, тому вирішили зробити цю презентацію, щоб мешканці міста знали, що тут відбуватиметься», – пояснив Андрій Разумовський. – «Загальна територія колишнього консервного заводу  становить трохи більше трьох гектарів землі. За попередніми підрахунками, ми тут зможемо збудувати 460 квартир – орієнтовно 30 тисяч квадратних метрів житлової площі, а також близько п’яти тисяч квадратних метрів комерційних приміщень. Будівництво плануємо в три черги. Ми ставили завдання перед архітекторами, щоб це була максимально класична і витончена архітектура і, як на мене, вони з ним впоралися».

- реклама -

Інвестор підкреслив, що хоче почути всі зауваження і побажання, які є у громадськості. За попереднім проектом він планує спорудження трьох будинків на шість поверхів. На першому поверсі будуть розміщені комерційні приміщення під офіси та магазини. Кожна квартира матиме місце для паркування, а на території ЖК буде розвинута інфраструктура.

«Після оцінки розташування майбутнього житлового комплексу на цій території, всі сумніви щодо того, чи починати будівництво у Володимирі, відпали. Це місто для нас ідеальне. Зараз розпочинаємо обговорення детального плану території, ще зробимо оцінку впливу на екологію. І звичайно, будемо займатися археологічними питаннями, оскільки це історична зона. Виконаємо їх  повною мірою і, якщо будуть якісь цікаві історичні знахідки, то влаштуємо тут музей», – підкреслив Андрій Разумовський.

Разом із житловою забудовою у новому кварталі з’являться, наприклад, супермаркети – п’ять тисяч квадратних метрів комерційної площі дозволять привести сюди бізнес і поліпшити інфраструктуру. Також забудовник планує вивчити вплив транспортної розв’язки, оскільки ця територія практично у центральній частині міста, і прорахувати, як оптимально організувати схему дорожнього руху.ї

Водночас Андрій Разумовський запевнив, що збереже історичну двоповерхову будівлю (так званий «Будинок з вишеньками»), а також паркан, який відділяє територію від траси. «Трошки підремонтуємо,  підреставруємо, щоб було видно, що це історичні об’єкти, зробимо підсвітку. Також думаємо щодо водонапірної вежі – можливо, залишимо її також як арт-об’єкт».

«Наша компанія будує новітнє житло. У нас зовсім інше планування об’єктів, інша архітектура та інша якість. Будуючи житло, ми ніколи не заповнюємо ділянку по-максимуму: у нас є території дитячих майданчиків, паркінгів, закладів громадського харчування. Упевнений, що у Володимир-Волинський  ми вдихнемо нове життя. Коли чотири роки тому прийшли до Ковеля, то були там єдиними забудовниками. Зараз там працює шість чи сім компаній. Думаю, з Володимиром-Волинським  буде та сама історія».

До слова, будівельна компанія «Інвестор» працює уже вісім років, за цей час здала 73 тисячі квадратних метрів житла і збудувала 62 таунхауси та 16 котеджів, а також 568 квартир. Діє вона на засадах ідеї атмосферного житла, добросусідства та раціонального підходу до будівництва і має на меті створити нову культуру проживання у місті.

Впевненість у тому, що прихід будівельної компанії позитивно вплине на економічне і соціальне життя у місті, висловили і присутні на обговоренні перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та народний депутат  України Ігор Гузь. А от у депутата міської ради, урбаніста Андрія Гнатюка був ряд зауважень щодо презентованого проекту.

Загальна сума інвестицій у будівництво цього житлового комплексу становитиме близько 700 мільйонів гривень.За попередніми планами, будівництво ЖК у Володимирі розпочнеться навесні наступного року.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 1 =