Новини

Яна Клим’юк – переможниця чемпіонату світу з бальних танців

Володимирська, Спорт
1576 переглядів

Днями повернулася до України з оберемком перемог, трьома призовими медалями та чемпіонським кубком, юна володимирська танцівниця, вихованка клубу «StarLight Dance School» Яна Клим’юк. Вона здобула першість на міжнародному турнірі «Berlin Ball» у Німеччині, а через кілька днів представляла нашу країну на чемпіонаті світу у місті Ассен, що у Нідерландах, – звідти привезла «бронзову» нагороду.

Яна Клим’юк - переможниця чемпіонату світу з бальних танцівДівчина навчається у 5-А класі ліцею №1, а танцями займається з шестирічного віку. Наполеглива й талановита Яна уже підкорила чимало танцювальних вершин. Вона є переможницею не лише всеукраїнських, а й міжнародних турнірів. Серед нещодавніх – «IceArenaCup» у Польщі, де вона виборола два переможні кубки. Влітку дівчина виступила на чемпіонаті світу з бальних танців у Голландії, ставши фіналісткою. І ось знову години репетицій та виснажливих тренувань, неймовірна завзятість та працьовитість дівчини дали такий чудовий результат.

Займається Яна у Стаса та Софії Кузнєчихіних, засновників клубу «StarLight Dance School». Разом із тренерами та батьками, які підтримують дівчину на її танцювальному шляху, вона бере участь престижних турнірах й здобуває призові місця.

Окрім танців, Яна має ще чимало захоплень – творчих і спортивних. Дівчинка була серед переможців літературного конкурсу «Колодійчукові роси», який проводить наша газета спільно з дружиною письменника Євгена Колодійчука Жанною Сергіївною. Також сім’я Клим’юків cтала переможцем обласного спортивно-оздоровчого фестивалю «Мама, тато і я – спортивна сім’я», Яна з батьками представляли Волинь на всеукраїнському рівні.

Валентина ТИНЕНСЬКА

 

Коментарі
Теги: танці
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up