Новини

Є десять гарантійних листів від «Аміли»

Архів
20 переглядів

З приводу подальшого ремонту вулиці Ковельської, який викликав так багато нарікань,  у Луцьку з керівниками служби автомобільних доріг мали зустріч перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч.

На відновлення цих робіт міська влада й жителі міста розраховують вже з настанням весняних теплих днів. Які ж плани щодо цього в Службі автомобільних доріг області на чолі Анатолієм Посполітаком, яка була їх замовником? Йдеться не тільки про завершення реконструкції, а й виправлення тих численних огріхів, які допустили працівники фірми «Аміла». Це володимир-волинській делегації роз’яснювали начальник управління інфраструктури ОДА Івана Мирка та заступники начальника обласної дорожньої служби Михайло Антоняна та Михайло Кінаха.

Яким чином «Аміла виграла конкурс на виконання робіт на Ковельській? За словами Михайла Антоняна, під час оголошення тендеру на ремонт автошляху Львів – Радехів – Луцьк до його учасників були виставлені дуже жорсткі умови, після чого Службу автомобільних доріг звинуватили в дискримінації, й навіть відкрили за цим фактом кримінальне провадження. Відтак, коли оголошувався тендер на ремонт Ковельської у Володимирі-Волинському, відомство, ймовірно, налякане попередніми подіями, суворих вимог до учасників не ставило. «Аміла» стала переможцем лише завдяки тому, що вказала найнижчу вартість своїх послуг. Щодо людських і технічних ресурсів для цієї реконструкцію, то досі незрозуміло, на що вона розраховувала.

Так, на жаль, трапилося, але маємо вже більше 10 гарантійних листів від «Аміли» із запевненнями в тому, що вона все поправить. І вона мусить це зробити, інакше подальша діяльність стосовно ремонту та будівництва доріг для неї буде вкрай проблематична, якщо взагалі можлива. Коли ця відновить роботи, то вони здійснюватимуться під нашим суворим контролем. Фінансуватимемо їх ми, за рахунок коштів, які не були освоєні торік.

– визнав заступник обласної дорожньої служби.

Служба автодоріг і себе називає заручниками ситуації. Мовляв, якщо розірвуть угоду з «Амілою», охочих працювати на умовах, на яких укладено договір, може й не знайтися. Йдеться передусім про ціну, а також і про правову колізію, яка може виникнути. Стосовно строків, то замовник робіт обіцяє їх відновлення у квітні.
Ярослав Матвійчук принагідно звернув увагу на брак технічних потужностей «Аміли». Та, продовживши роботи, вона обіцяє брати техніку в оренду.
Ще під час цієї зустрічі стало відомо, що ремонт дороги державного значення Устилуг – Луцьк розпочнеться в 2018 році, цього року проведуть лише тендер…

Коментарі
Теги: Аміла, Андрій Бокоч, ремонт Ковельської, Ярослав Матвійчук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up